Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon jó ötlet ha a családi...

Vajon jó ötlet ha a családi nyaralásra elhívom a barátnőmet is?

Figyelt kérdés

Tudom furcsa ez főleg így 22 évesen, de a szüleimmel nyaralni megyünk augusztusba már 2 éve nem volt családi nyaralás egyéb okok miatt és hát ezt most idén egy 12 napos nyaralással bepótoljuk.

Na most ugye nekem 3 hónapja van barátnőm, első párkapcsolatom ez az életemben, mindketten dolgozunk tehát anyagilag is jó minden, viszont a barátnőm nem megy nyaralni a családjával meg a barátaival se, mert nincs sok barátja ahogyan nekem sem, mert sokan eltávolodtak tőlem amióta dolgozni, továbbtanulni kezdtünk.


Na most ugye a szüleim tegnap felvetették hogy hívjam el a barátnőmet mivel már elég jól ismerik és nagyon megkedvelték egymást, aminek örülünk mindannyian. Viszont hogy még csak 3 hónapja vagyunk együtt és alig aludtunk csak együtt így nem tudom mi lenne ebből főleg ha ilyen hosszú időre mennénk. Szeretjük egymást és már szóba került hogy majd el kéne mennünk egy hétvégére valamerre. Egy ismerősünk nyaralójába megyünk Balatonra ez nem jelent plusz költségeket, a szüleim mondták hogy nyugodtan hívjam el, majd ők állják a dolgokat, meg persze szeretnék ha sokat lennénk együtt mivel nagyon kedvelik a barátnőmet, és az különösen tetszik nekik hogy végre rám talált a szerelem.


A barátnőmnek még nem vetettem fel a témát nem tudom hogy reagálna és mennyire lenne ez jó ötlet. Holnap reggel fogunk találkozni és beszélni is mert ma sok a dolgunk én is lassan mehetek be dolgozni mert sajnos berendeltek, de ez lényegtelen.



Én nekem mégis ez az első kapcsolatom és még tapasztalatlan vagyok ebbe sajnos, bár biztos jól éreznénk magunkat mert mindketten elkezdtünk gyűjteni egy közös kiruccanásra szóval lenne pénzünk különböző dolgokra, akár kirándulásokra vagy bármire ami adódik a környéken. Meg szerencsére nagy házba megyünk 3 lakrész van és miénk lesz egy, költségek szempontjából ismeretségi alapon nem lesz több semmivel sem igazán. Meg a szüleim is szeretnék a barátnőmet jobban megismerni. Apámmal úgy is horgászni fogunk egyik nap, a barátnőm nem igazán szereti az ilyet így anyámmal is jól el lennének addig valahol a városba. Bár furcsa így hogy a családi nyaralásra hívom rögtön és nem leszünk egész végig úgy kettesbe, de egyenlőre külön hosszabb hétvégére nem tudunk elmenni mert egy időben lesz leállás a munkahelyünkön és engem csak akkor tudnak elengedni emberhiány miatt. Meg a barátnőmnek sincs sok szabadnapja már sajnos.


A szüleimet sem akarom ezzel megbántani, ráadásul én viszem fel őket autóval is.


A barátnőm is kedveli a szüleimet akárhányszor hívom mindig szívesen jön ide. A barátnőm egyedül él vagy is az apjával külön külön lakrészbe az apja amolyan alkoholista, bár normális fajtája de nem törődik az semmivel csak bezsebeli a nagy nyugdíjat kifizeti a számlákat barátnőm bevásárol neki, meg az apja ha úgy van főz rá mert azt nagyon jól tud, és ennyi. De nincs vele baj csak a barátnőm nem érzi már ott jól magát az ő lakrésze meg elég kicsi ráadásul a konyhájuk közös is, apja meg ha zenét hallgat ami elég sűrűn megesik mindig bömből a hifije és akkor a barátnőmmel csak egymás szájáról olvasva kommunikálunk. Szóval szerintem ezügyben nem lenne gond ez csak nem tudom hogy így 3 hónap együttlét után jó ötlet-e


2014. júl. 14. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
családi nyaralás. Még megértem ha 14 éves lennél, de már 22. Akkor az a családi nyaralás legyen már családi nyaralás!
2014. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Én elhívnám
2014. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Lazíts!!!! És hívd meg. Akár 12 napra, akár kevesebbre. Egyrészt jó próba nektek, másrészt nem mindig az illemet kell figyelembe venni. Ha ilyen jól megvan mindenki mindenkivel, akkor ne habozz!
2014. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
most miért filózol ilyenen? Szüleid mondták, hogy hívd el, szereted...hívd el nyugodtan! A csaj faterja meg biztos elengedi!
2014. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te érzed, te vagy vele. Ha nagyon jól kijöttök, hívd el. Ha úgy érzed, csak azért vagytok együtt, mert jelenleg nincs jobb, akkor ne, felesleges bensőséges élményeket szerezni.

Én fél év után nyaraltam együtt a párommal először, azóta 3 éve együtt vagyunk.

(Ő viszont nem egyszer mondja, hogy nem érti, miért ment nyaralni előttem az exével, hiszen nem volt belé igazán szerelmes, csak a kapcsolattal ösztönszerűen jött, hogy akkor menjen ő is velük nyaralni....)

Tehát: csak te tudod mérlegelni.

2014. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
22 évesen nem filózgatnék ilyeneken, olyan vagy, mint egy 17 éves kislány. Ha szeretnéd, hogy jöjjön, a szüleid is, akkor hívd meg, max nem megy le a teljes 12 napra, csak egy hétre, ha úgyis csak a balatonig mentek, akkor megoldható.
2014. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ditta323 ***** válasza:

Szia.

Mi 3 hónap járás után nem nyaralni mentünk el a férjemmel, hanem összeköltöztünk. Ha úgy érzed hívd el nyugodtan bajod nem lesz belőle :)

2014. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!