Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire jó ötlet, ha reggel a suliban nyelves csókkal köszönteném a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Amikor még szinte alig jött be valaki az osztálytársaink közül.

2014. ápr. 26. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Remek ötlet! Én ezt úgy tenném, hogy éhgyomorra vöröshagymát fogyasztás után.
2014. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem elég várni, amíg olyan helyen lesztek kettesbe? Miért akarod ennyire reggel?
2014. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez csak 1 ötlet volt.

És azért a reggel jutott az eszembe,mert akkor csak ketten vagyunk bent,mert a többiek becsöngetés elött 10 percel jönnek be.

2014. ápr. 26. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Én utálom mikor suliban/sulikapu előtt falják egymást. Ne. Senki se kíváncsi rátok, és ezt nem bántásból mondom. Még egy szájrapuszi is olyan amit senki nem akar látni, főleg nem a nyelvest. Ráadásul gondolj azokra az osztálytársaidra akik most szakítottak vagy csak szeretnének már párt de nem találnak... Nekik milyen ezt nézni...? Még ha korán is van és csak kb ketten vannak bent. Suliban ne!
2014. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

??????


Ha még sosem csókolóztatok, akkor ne..

Ha meg igen, akkor szerintem nincs az a helyzet, amikor ne így köszöntenétek egymást( termeszetesen kulturáltan, nem ágyba illő jelenettel)

2014. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!