Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » SOS! Barátnőmet húztam osztály...

SOS! Barátnőmet húztam osztálykarácsonyon és nem tudom hogy mit csináljak neki. (? )

Figyelt kérdés
14 éves lány (nagyon szépen tud énekelni) most így mást nem tudok leírni róla(kérdezzetek ha valami kell). Valamit saját kezűleg szeretnék készíteni,plusz csoki meg plüss. Hógömbre gondoltam de szerintem nem tudnám megcsinálni. Tudom hogy egy csomó ilyen kérdés van de kérlek segítsetek. Ja és tudom hogy nekem kéne tudnom de nem tudok mit kitalálni:/

2013. dec. 3. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szeret is énekelni, akkor vegyél FIMO gyurmát csinálj belőle mondjuk violinkulcsokat vagy hangjegyeket + vegyél szereléket. Medált is csinálhatsz fülbevalóval, vagy kulcstartót. Ki kell sütni és szép tartós lesz, főleg ha le is lakkozod. Egyedi ajándék az tuti. Mondjuk gyurmából bármit lehet csinálni, én olyan ötletet is láttam, hogy egy kiskanál nyelére volt ráformázva és sütve mindenféle felirattal, személyes szimbólumokkal. Ez is személyre szóló, de lehet kis figurát, akár őt magát is megformázhatod.
2013. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket nagyon jók :)
2013. dec. 4. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!