Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi szabadságot kellene...

Mennyi szabadságot kellene hagyjak neki?

Figyelt kérdés

Gondoltam kiirom ide is a kérdésemet, mert ide kicsit érettebb és tapasztaltabb emberek járnak mint a másik témába...

van egy problémám

barátommal 5 hónapja jöttem össze, mindketten 20on túl vagyunk. neki a sokadik barátnője vagyok de tudom hogy szeret. most úgy alakult hogy közelebb költözött a családjával hozzám és így jóformán sűlve főve együtt lehetnénk... nade beszélgettünk és azt mondta fél, hogyha heti ilyen sok napot töltenénk ezentúl együtt akkor megunnánk hamar egymást (saját tapasztalata) és hogy ez ne történjen meg hagyjunk egymásnak szabadnapokat hogy a barátainkkal is legyünk és legyen magánéletünk, nehogy egy idő után egymásra teljesen ráunjunk. Annyira megijedtem :( nagyon felfújom a dolgokat vagy csak ő gondolkozik érettebben és látja jól a dolgokat, hogy ne ragasszuk egymáshoz ennyire magunkat?


2010. jan. 8. 23:25
 1/5 anonim válasza:
93%
Szerintem nagyon érett és normális barátod van teljesen igaza van!:D1 héten sztem 3 napot minimum:D sok boldogságot!
2010. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél okos, kezdetben ne akarj vele többet találkozni, mint amennyire eddig lehetőségetek volt! Csinálj magadnak programokat, ne érj rá állandóan! Várd meg, amíg ő vágyik arra, hogy gyakrabban lásson. A férfiak már csak ilyenek, akkor lángolnak, ha egy kicsit kepeszteniük kell a nőért. Ami állandóan a kezük ügyében van, arra könnyebben ráunnak. Persze nem kell túljátszani, de lássa, hogy nem csak belőle áll az életed.
2010. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképen jó megoldás, majd meglátod milyen jó lesz új élményeket megosztani egymással stb. Ha kizárólag egymással vagytok akaratlanul is ellaposodik egy kapcsolat, megszokott mókuskerék. Én tudatosan keresek külön programot, hidd el akárcsak egy jó séta a városban veled is csodát tesz, hát még egy barátnős forraltborozás!:) Az, hogy ez heti hány nap, az egyéni, van, hogy egy hónapban egy se, van, hogy heti 3.
2010. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznos válaszokat

remélem hogy minden jó lesz csak a beszélgetés után annyira megijedtem hogy egész éjjel bőgtem jóformán :S

2010. jan. 8. 23:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátodnak igaza van, mindkettőtöknek legyen meg a saját élete,hidd el ez sokkal jobb mintha azt kérné h mondj le a kedvéért a barátaidról (bár tudom te azt is +tennéd hisz szerelmes vagy) akkor+ azért sírnál h miért ilyen féltékeny,m akar kisajátítani.
2010. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!