Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már elegem van h folyton...

Már elegem van h folyton piszkál a családom . Mit csináljak h abba hagyják?

Figyelt kérdés

Folyton a súlyommal piszkálnak h miért nem adsz le néhány kilót, fogyózzál meg ilyenek. Mondom nekik h én jól érzem magam így, meg h szálljanak le rólam, de hiába mindig előhozzák ezt a témát. am nem vok egy nádszál, de nem is vok elhízva, pont jónak gondolom magam. Ma is jött anyám tesója a családjával, azok is mi volt az első szavuk hozzám h hogy meghiztál meg ilyenek :O -.-" akár milyen rokon jön vagy találkozok vkivel finoman közlik velem h dagi vok -.- minek kell velem foglalkozni ha én jól érzem magam!! de már nagyon unom ezt !! mi kéne velük csinálni vagy mondani?? már nagyon idegesítőek :/

17/L


2011. ápr. 24. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szuleid is piszkalnak, vagy csak a rokonsag? Szolj szuleidnek, vessenek veget ennek.
2011. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
a szüleim is, meg a rokonok közül is páran :/ de a barátom is, meg a barátaim is igy szeretnek meg minden, ők meg olyan izék folyton csesztetnek:S
2011. ápr. 24. 15:15
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
"Tényleg? Pedig ma már eleget hánytam, talán majd ebéd után folytatom", vagy hasonlók.
2011. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 napietus ***** válasza:
54%
azért nézd magad reálisan, lehet, hogy igazuk van. nem biztos, hogy bántásból mondják, de egy kicsit duci tizenévesből könnyen lesz elhízott felnőtt, annak pedig sok káros következménye lehet az egészségedre nézve. ne fogyózz, ha nem akarsz, de mozogj többet, a közérzetednek, az alakodnak és az egészségednek is jót fog tenni. plusz le tudod szerelni őket, ha ezzel még mindig piszkálnak :)
2011. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2. téged nem értelek :S

3. hát ez az, ha jót akarnának nekem akkor békén hagynának. nem tudom lehet eleget kéne nekik tenni és leadni egy kis felesleget és akkor befejezik. csak ha már fogyózáson gondolkodom akkor azt magamért kéne tenni és nem a családomért:/ na mind1 köszi h írtál :)

2011. ápr. 24. 15:29
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
a második arra célzott, hogy ezzel vágj vissza nekik, ha megjegyzéseket tesznek a súlyodra. Talán magukba néznek ha nem csak hallgatsz, hanem reagálsz is rájuk :)
2011. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
komoly betegéségek alakulhatnak ki ha nagyon túlsúlyos vagy. lehet h jól érzed magad viszont a szomszéd apukájával nemrég történt meg egy szívroham. lehet h ettől féltenek.
2011. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
mennyi a testömegindexed? h reális választ adhasson vki végre
2011. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

de ha barátod is azt akarja adjál le kicsit,

meg mindenki más is mondja, talán igazuk van...


Engem régen mindig piszkáltak hogy sovány vagyok, hogy híznom kell. Ès én jól éreztem magam.

Most felszedtem 10 kg, és mindenki mondja hogy sokkal jobban nézek ki, és hát jó érzés.

Amúgy a testemmel nem érzek különbséget, csak hogy erösebb vagyok, és az is jó érzés..


csak úgy értem, néha kell halgatni rájuk, lehet ha leadsz kicsit, mozogsz, tényleg jobban érzed magad, csak egyszer élünk és talán kilehetne próbálni

2011. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

Hát igen,lehet arról van szó,hogy tényleg kövér vagy. Az pedig nem egészséges akkor sem ha te jól érzed igy magad.

Ha tennél fel egy képet,természetesen arc nélkül akkor többet tudnánk mondani.

2011. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!