Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan volt párom felháborodv...

Jogosan volt párom felháborodva szerintetek?

Figyelt kérdés

Párom a minap belépett az egyik közösségi oldalamra, egészen máig azt hazudta hogy nem volt benne..végülis semmi titkolnivalóm nincs.

Pár nappal ezelőtt írt egy régi ismerősöm,kérdezte megvagyunk-e párommal, amire a válaszom az volt hogy igen,elvagyunk.

Többek között talált egy régi képet rólam amit belinkelt, és írogatott olyasmit hogy nem csak akkor, e most is szép vagyok 2 gyerek után..Én ezekre nem igazán reagáltam, mert nem érdekel hogy tetszem-e neki vagy sem!

Párom ma mondta felháborodva, hogy biztos nekem udvarol, és össze fogok jönni vele, stb..Kérdezte hogy mi köze hozzá hogy milyen a kapcsolatunk, és miért nem írtam meg neki azt hogy "igen elvagyunk és szeretem a párom.."

Na de könyörgöm, fel kéne nőni 2 gyerek mellé neki! É hiába mondok bármit, biztos nem úgy van...!

AMúgy ezzel az illetővel 2 év alatt kb. 5x beszéltem pár szót.


2014. júl. 19. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nincs jogosan felháborodva.
2014. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Még szép, hogy jogosan!

Miért beszélsz mellé?

Flörtölsz a pasassal és nem is titkolod.


Amúgy mit szólnál, ha a párod írogatna idegen csajoknak, hogy milyen jól néznek ki?

Meg ő is gyűjtené a csajok fényképeit??


"Többek között talált egy régi képet rólam"

Aztán hol? A sifonírban??

2014. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Célpontot tévesztett. Az ismerőst jogosan ordította volna le, de benned azért bízhatna annyira, hogy ne vádoljon meg valaki egyoldalú érdeklődése miatt.
2014. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves kettes. Tudod régen benne voltam egy szervezetbe ahol járőröztünk, és mindenki csinált képet minden eseményről..onnan van a képe rólam ennek az illetőnek!

Egyébként meg nem hiszem hogy flörtölés az hogy figyelmen kivül hagyom amiket kétértelműen írogat! Nem mellesleg említettem hogy alig beszéltem vele, épp azért mert nem érdekel az illető.

Amúgy meg volt egy munkatársnője páromnak, egész jól elvoltak, és egy munkahelyi ottalvós kiránduláson készítettek képeket, és minden fotón a lány mellett vacsorázik, sörözik, beszélget..szerinted ez milyen? És milyen érzés a másiknak?

2014. júl. 19. 20:13
 5/7 A kérdező kommentje:
még annyit második, hogy félreértettél... a pasi tette el a képet rólam, nem pedig én a pasiról! nem mindegy ám!
2014. júl. 19. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyesmi kérdést butaság feltenni, mert bárki bármit is ír erre, az nem számít, hisz nem velünk élsz párkapcsolatban, ergo a mi értékrendszerünk nem mérvadó.

Szerintem nincs abban semmi rossz, ha egy régi ismerős érdeklődik hogylétedről és megjegyzi hogy csinos maradtál, de ha ez nem fér bele a férjednél, akkor inkább kerüld az ilyen helyzeteket, hiszen nem a régi ismerőst kell boldoggá tenni, hanem a szerelmedet.

Mi az ilyesmit úgy küszöböltük ki a férjemmel, hogy közös adatlapot használunk a közösségi oldalon, ismerjük egymás mail jelszavát és nyitott a telefonunk is a másik előtt.

2014. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Montam ma neki hogyha megnyugtatja, tiltom az illetőt, mert nincs mit beszélnem vele.
2014. júl. 20. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!