Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem éert meg...

Mit tegyek, ha nem éert meg senki? Mindenki rajtam tölti ki a dühét, csak piszkálnak. Mit tegyek ha nem ért meg senki?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok...Úgy érzem nem tudok mit tenni..Úgy rzem senki nem ért meg, és senki sem szeret..KOMOLYAN!! Mit tegyek, hogy ..hogy...hogy jobb legyen???
2014. márc. 10. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
erre igy látatlanban senki nem tud válaszolni. Mivel nem tudjuk miylen helyzetekben nem értenek meg és hogy kik? családod? barátaid? szerelmed? egyáltalán hány éves vagy? miylen gondjaid vannak?
2014. márc. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy megtanulod szeretni önmagad. És aztán mások is szeretni fognak. Nem írtad hány éves vagy? Iskolába jársz, vagy dolgozol? Mindig van az életben olyan ember, aki szeret. Ezt komolyan mondom. Ha nem érzed, hogy nyitnának feléd, nyiss te!!
2014. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából úgy senki... Mert vannak jó napjaim, de utána valaki indig lelomboz és utána úgy érzem, hogy egyedül maradtam.
2014. márc. 11. 08:22
 4/4 A kérdező kommentje:

De azért nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!! :)

Hát az is iagz, hogy magamat sem tudom elfogadni ://

2014. márc. 11. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!