Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves kisfiúnak keresek...

8 éves kisfiúnak keresek ajándékot. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Születésnapra vennénk neki valamit, mit tanácsoltok, a ti kisfiatok mivel játszik/játszott szívesen ennyi idősen?

Köszi a válaszokat!


2014. febr. 18. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Előrebocsátom, én nem vagyok híve a játékfegyvereknek vagy a kukabúvárszerű játékoknak, de ezeket általában nagyon bírják az ilyen korú kissrácok. Ráadásul igyekszem „környezettudatos” lenni a játékokkal kapcsolatban is.


Ami nálunk nagyon bejött, az a titkosíráskészlet: egy toll, amivel ha ír, csak UV-fénynél olvasható el. Nem tudom, pontosan milyen néven lehet kapni, talán „kémkészlet”-ként is fut. Odavannak érte, és azért is érdekes, mert az UV-lámpával meg lehet nézni pl. a papírpénzeken a jelzéseket.


Ezen kívül (bár drágábbak) a tudományos-kísérletezős játékok is nagyon jók, pl. a Clementoninak volt egy Elektonikus kísérletek készlete, vagy van kristályépítő, kémiai kísérletes is ilyenből. (Ha rákeresel a tudományos játékok kifejezésre, nagyon sokfélét fogsz találni.)


Továbbá jók a mágneses játékok (pl. Geomag építők), és nagyon tutik a napelemes játékok, ezekből is rengetegféle van (pl.: [link]


Ha könyvek érdekelnek, azokat is tudok ajánlani. :)

2014. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a tippeket, nagyon jó ötleteket adtál, valószínűleg ezekből lesz a befutó ajándék. Pont ilyesmiket kerestem a keresztfiunknak! Egész nap képes a TV előtt ülni vagy a számítógépes játékokkal(xbox stb.) játszani, ezért olyan játékot szeretnénk venni, ami elég érdekes ahhoz, hogy kirobbantsa onnan. Tényleg nagyon örülök, hogy írtál.

Köszi!

2014. febr. 18. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!