Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot ajánlotok...

Milyen ajándékot ajánlotok édesapámnak?

Figyelt kérdés
Apám 40 éves, én 18. Ő ezermester típus, imád barkácsolni, de az igazság az, hogy mindene megvan ami szükséges hozzá. Arra is gondoltam, hogy autóval kapcsolatba kéne adni Neki valamit (mert hogy autómániás) de nem jut eszembe semmi értelmes olyan tízezer forint értékrendben. Valami ötlet? Leköteleznétek :)
2010. dec. 17. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

ha barkácsolós és autómániás, akkor esetleg autómakett (amiket ragasztani, összerakni, festeni kell) vagy csak szimplán autómodell? Mondjuk az utóbbival azon kívül, hogy kirakja a polcra sok mindent nem tud kezdeni, de ha van kedvenc autója, akkor az autómodell is szép ajándék lehet, ma már a Trabanttól elkezdve a legújabb kocsikig bármilyet találsz játékboltban vagy internetes modell/makett boltokban. Ilyesmiket 5-10 ezer ft között lehet már kapni szerintem.


Ha nem erre gondoltál, esetleg vehetnél neki autós fali naptárat vagy a kedvenc kocsijáról posztert, stb. (az egyik ismerősöm például gyűjti a számára legkedvesebb motorról a posztereket, egérpadot, kulcstartót, stb)


Ha megint nem erre gondoltál, akkor puhatold ki, mire lenne még szüksége az autójában (új üléshuzat például).

Remélem segítettem :)

2010. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy autómodell a kedvenc márkájából. Játékboltokban lehet egészen szépeket olcsóbban (nem 15-20 e Ft-ért) kapni.
2010. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, az autómodellt nagyon jó ötletnek tartom, mert imád ilyen dolgokat csinál (barkácsolni, összerakni, szétszedni, megjavítani stb.) Köszönöm mégegyszer :)
2010. dec. 17. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyém autóstáskát kap, és pénztárcát.
2010. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!