Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám azt mondja hogy 18...

Anyám azt mondja hogy 18 évesen (majd decemberben töltöm a 17-et, szóval még odébb van) sem enged majd el este egyedül sehova. Ha tényleg ez lesz, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Pl most is van hogy egy veszekedés után nappal sem enged oda,ahova menni akartam,visszalök és elveszi a kulcsomat...

Mit tehetnék ha tényleg ez lesz 18 éves korom után is?



2014. júl. 23. 03:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem azért nem enged állitása szerint(és nem hinném hogy hazudik)mert nem tart megbizhatónak,elég érettnek,felelősségteljesnek,hanem azért hogy mi történhet(pl elrabolnak,megvernek,megerőszakolnak stb)amire valljuk be nekem nem sok befolyásom van.

Egyébként szerintem 18 évesen nyilván nem tehet meg bármit az ember,de szerintem az elég logikus hogy elmehet éjjel is valahova,úgy is ha épp nincs senki aki pl egy buli után hazakisérje

2014. júl. 23. 22:04
 12/13 A kérdező kommentje:
5.-ös:Szerintem azzal amit irtam,nem állitom be semmilyennek,ezek csak tények.Bár nem értek vele egyet,mert ha 18 évesen nem enged,mert ezektől félt,olyanoktól amit nem én befolyásolok,akkor 24-25 évesen sem enged majd,ha pl nem tudok/nem akarok elköltözni?
2014. júl. 23. 22:08
 13/13 anonim ***** válasza:
70%
Azt teheted hogy elkoltozol, a magad labara allsz, es a sajat hazadban majd a sajat szabalyaid szerint elhetsz.
2014. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!