Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Senkinek sem kellek teljesen...

Senkinek sem kellek teljesen egyedul vagyok?

Figyelt kérdés
a szuleim elvaltak kiskoromban,apam soha n foglalkozott velem anyam ujra ferjhezment azota ot se erdeklem en egyeemista vagyok de agyon maganyos.masnak normalisak a szulei akkor az enyemek miert nem?
2014. júl. 26. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
szia! senki nem választhatja meg a szüleit,törődj bele neked ez jutott,éld a saját életed,ismerkedj emberekkel. én már csak tudom apám meghalt,anyám teljes idegroncs.csak magamra számíthatok,de ez erőt is adhat éppúgy,mint ahogy lehúz. te döntöd el melyiket választod!
2014. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ne aggódj, nem tőlük függsz. Az legyen az ő bajuk, ha nem fordulnak feléd. Te pedig fordulj azok felé, akik felé érdemes. Mindenki éli az életét, ahogy ez anyádnál is látszik, hát te is tedd azt. Ő lesz az, aki megbánja. Én ezt apámon látom. Tudom, rossz úgy, hogy nem érzed az alapokat, és nem kapod a támogatást azoktól, akiknek meg kéne adniuk, de úgy leszel erős, ha ezt a magad javára fordítod. Hidd el, tényleg megerősít. Nem lesz gond. Ja és másnak sem normálisak a szülei, ahogy mi sem. Én ezt szülőként látom.
2014. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egyetemista korú vagy, akkor jobb lenne ha nem a múltba tekintgetnél és a gyerekkori családodban keresnéd a boldogságot, hanem inkább a jövőbe és kialakítanál magadnak egy olyan életet, ahol szerető emberek vesznek körül, célokat, mindent ami téged boldoggá tesz. Egy napon pedig saját családot alapítasz majd a szerelmeddel és már lépéselőnyben vagy másokkal szemben, hiszen tudod, hogy milyen hibákat nem szabad elkövetni, hogy együtt maradjon a család. Fel a fejjel!
2014. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vegyél erőt magadon és foglalkozz a jövővel, tervezz és élj boldogan. Keress barátokat, majd a párod családja remélhetőleg szeretni fog. De ehhez szükséges, hogy szeresd Önmagad.

Semmi sincs véletlenül ebben az életben és ami nem öl meg, az megerősít. Én ezek szerint élek, próbáld meg te is.

2014. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen igazuk van az előttem szólóknak. Ne a múlt sebeit nyalogasd.. Elhiszem, hogy nehéz volt, de annak vége. Azon nem fogsz változtatni. Törekedj arra, hogy a Te gyerekeid jobb körülmények között, szeretetben nőjenek fel.

Nem mindenki családja normális, tudod? Az cukormáz, a külvilágnak. Az én környezetemben szinte csak "defektes" családok vannak, a sajátom is az. De 20 éves koromra elengedtem ezeket. Most már tudom, mit akarok az élettől.

2014. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el:

Frankl: ...mégis mondj igent az életre

Segíteni fog.

2014. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, hogyan tudtál egyedül, nevelés, taníttatás nélkül egyetemre kerülni, és magadat fenntartani? Nagyon ügyes lehetsz...meg ez az írás is...ugye mobilról írsz, azért ennyi hiba
2014. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne gondold ezt, sokan élnek úgy, hogy a szülei nem foglalkoznak vele. Ki lehet bírni. Legalább kettővel kevesebb emberre kell tekintettel lenni :)
2014. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!