Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretnék már szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék már szeretni és viszont szeretet kapni, de miért nem sikerül barátnőt szereznem? Úgy érzem el vagyok átkozva és teljesen el vagyok keseredve, hogy senkinek sem kellek.

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 02:43
1 2
 1/13 lila nyuszi ***** válasza:
31%

Pont azért mert a hiányra koncentrálsz. Egyszerű agykontroll... Ajánlom a váltsd valóra legvadabb álmaidat könyvet. Scribden fent van ;).


20/N

2012. jan. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mennyivel könnyebbnek tűnik a helyzeted az enyémtől.. Én szeretek, és szeretve vagyok, de elválaszt minket 7500 km. Még fél évet kell várjak rá. Amúgy pont a Szerelmem megismerése előtt voltam így, 2 évig a kutya nem nézett rám. Ne koncentrálj rá ennyire, csak élvezd az életet, ismerkedj, előbb-utóbb rád fog célozni ez a szemtelen Cupido. Kitartás! ;)
2012. jan. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
nőknek szerelmes faszi kell, más az illata, de ezt könnyen ellehet érni, csupán pozitív kisugárzás kell hozzá, és hidd azt hogy lehet csajod, legyél kacér, játsz velük, a szavakkal varázsold el őket, legyé kétértelmű, és titokzatos, beszélj velük a szecről, és más olyanról amiről szerinted nem beszélgetnének, bízz rájuk valami titkot hogy lássá megbízol bennük, ők is rádfognak bízni titkokat, kérdezz érdeklődj, szeretnek magukrólmesélni, légy kreatív, kiváncsi, egy kis rosszaság is belefér, értsd a jeleket jól és fordítsd a visszájukra, buktasd le őket de csak miután eljátszottad hogy átvertek, vagy ne buktasd le használd a saját fegyverüket, légy férfi, magabiztos, érezzék rajtad, néha elég egy pillantás, egy kacér mosoly, érteni fogják, menj oda,légy kezdeményező, nem kell félni senkitől... hajrá
2012. jan. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a normális válaszokat!


A baj, hogy én 22 évesen még sosem szerethettem egy lányt sem, egyszerűen nem tudok közel kerülni a nekem tetsző lányokhoz, görcsölök, stresszelek, hogyan kezdeményezzek, ha merek egyáltalán lépni és akkor sem sikerül közel kerülnom senkihez sem, nem is hiszem már, hogy kellenék akárkinek is, totál nulla az önbecsülésem.


Volt jó pár elutasításom is és sajnos egyszer sem éreztem igazán, hogy nekem is lehet esélyem a nekem tetsző lányoknál.


Kezdek belefáradni és nagyon el vagyok már keseredve.

2012. jan. 30. 03:08
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 03:03


Neked is köszönöm!

2012. jan. 30. 03:09
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
te nyomi kérdező
2012. jan. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

"Kovacsolas válasza:


nőknek szerelmes faszi kell, más az illata, de ezt könnyen ellehet érni, csupán pozitív kisugárzás kell hozzá, és hidd azt hogy lehet csajod, legyél kacér, játsz velük, a szavakkal varázsold el őket, legyé kétértelmű, és titokzatos, beszélj velük a szecről, és más olyanról amiről szerinted nem beszélgetnének, bízz rájuk valami titkot hogy lássá megbízol bennük, ők is rádfognak bízni titkokat, kérdezz érdeklődj, szeretnek magukrólmesélni, légy kreatív, kiváncsi, egy kis rosszaság is belefér, értsd a jeleket jól és fordítsd a visszájukra, buktasd le őket de csak miután eljátszottad hogy átvertek, vagy ne buktasd le használd a saját fegyverüket, légy férfi, magabiztos, érezzék rajtad, néha elég egy pillantás, egy kacér mosoly, érteni fogják, menj oda,légy kezdeményező, nem kell félni senkitől... hajrá"



nekem ez nemmmenne,nemvagyok olyan sunyi,szinészkedős,

féreg mint te.CSAK HOGY CSAJT KAPJ.

2012. jan. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Legyél felületes.
2012. jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt ezzel a világgal? Olyan sok aranyos srác van, a lányok meg észre sem veszik őket... Ők szeretetre vágynak, a csajok meg csak szórakoznak velük. Tisztelet a kivételnek. Srácok legyen több önbizalmatok. Kérdező szedd össze magad, és közeledj a kiszemelt lányhoz. Bókolj neki, hívd el valahová, ahol te is szívesen lennél vagy csak sétáljatok egyet. A többi meg már megy magától:) Sok szerencsét;)
2012. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 11:58


Köszi, kedves vagy. :)

2012. jan. 30. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!