Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem teljesen mindegy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem teljesen mindegy, hogy nem kellek senkinek, vagy kellenék, de valamiért hozzám se szólnak, ha szeretnének valamit?

Figyelt kérdés
Ugyanaz a végeredmény, hogy egyedül vagyok évekig és még akkor se érzékelem, hogy bárkinek is elég jó lennék, ha így is van, mert nem lépnek semmit...
2014. jún. 28. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj...kapaszkodj...hogy egy nyavajgós fa.sz vagy aki várja hogy megerőszakolja egy 40-es milf a parkban egy padon ülve...
2014. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy lány vagyok és vélhetően csúnya is, mert az ellenkezőjét még soha nem kaptam meg...
2014. jún. 28. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért várnád, hogy ők szóljanak hozzád? Kezdeményezz te, ha nem akarnak hozzád oda menni
2014. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam többször is kezdeményezni, jeleket küldeni, hát nem volt sikeres és akkor még enyhén fogalmaztam.

De más lányhoz akkor miért mennek oda? Honnan tudjam akkor, hogy csak nem mernek közeledni, vagy nem vagyok elég jó és hiába is próbálkoznék?

2014. jún. 28. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:

mondanám hogy küldj képet és megnézem és mondok véleményt de ezt most nem tehetem meg :) DE látatlanba elmondok neked egy titkot, maradjon kettőnk közt (meg az a 19238712893 ember közt akik ezt látják) SZÉP VAGY!!!


A szépség relatív dolog...erre a legjobb példa: a legjobb barátom barátnője nekem arcra nem tetszik, neki viszont a legszebb lány a világon, akik meg nekem tetszenek azok neki nem...szóval nem ugyanúgy látja mindenki a világot :) és ezért van olyan akinek nem tetszel és van akinek te vagy a legszebb a világon! de nem csak a külső számít!


Hidd el! Szép vagy, viselkedj úgy! Tudd, érezd, sugározd, hogy tudasd másokkal is! MOSOLYOGJ! Adj jeleket és kezdeményezz akár, ha észlelsz jeleket! Én is évek óta vagyok egyedül, nem vagyok TOP100-as pasi, de mégis volt esélyem párkapcsolatra még ha nem is akartam, és nem a lányok hibája volt, hogy nem jöttem velük össze, hanem mert jól meg voltam egyedül és féltem a csalódástól! 2 hónapja azt mondtam találok valakit és (nem akarom elszólni) ha minden igaz megtaláltam azt a lányt aki belsőleg teljesen olyan mint amilyet kerestem mindig is :) még nem láttam, hogy néz ki, de remélem nem lesz annyira szép külsőleg mint belsőleg mert akkor nem is tudnám kiérdemelni...


szóval rajtad áll minden! ha te tényleg szeretnél valakit magad mellé akkor csak el kell határoznod, hogy megtalálod az igazit! ne azt mond hogy "valakivel össze kell jönnöm" hanem azt: "megfogom találni az igazit és boldogok leszünk"...és ha hiszel benne akkor biztosan úgy is lesz :) tapasztalatból mondom!


21F

2014. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!