Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem akadtatok volna ki...

Ti nem akadtatok volna ki ezen? A párom megivott egy este kb hat sört.

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk haza falunapról. Nagyon összevesztem a férjemmel mert nagyon sok sört ivott meg, pedig az árát tudtuk volna mire költeni. Hogy lehet ilyen hülye?
2014. júl. 27. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Ha egyébként nem iszákos, akkor ne házsártoskodj!

Ennyi erővel ő is beszólhatna, hogy használj olcsó vattát, mert a drága tampon árát másra is tudnátok költeni.

2014. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Ugye te is érzed, kedves első, hogy egy élvezeti cikk és egy egészségügyi/higiéniai eszköz között van egy árnyalatnyi különbség? Vagy akkor fogkefét se vegyenek, mert használhatnák az ujjukat is, és annyival több sört vehetnek? Ilyen rendezvényeken az 500 Ft-os sör már jó ár, abból 6 db. az 3000 Ft, van, akit ez nem ráz meg, van, akit igen. 2,5 kg csirkemell, vagy 3 kg disznóhús ára. Azért van, ahol nem mindegy.
2014. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem akadnék ki. Miért akadnék ki???? Gondolom nem mindennap iszik meg 6 sört.
2014. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Most komolyan, ha az a max. 3.000 ft, amit sörre költött annyira hiányzik, akkor ne menjetek falunapra. Gondolom te sosem eszel/iszol semmit, ha az ismerőseiddel elmész valahova.


A 6 sörrel pedig alkalomadtán nem látom a gondot, azért mentetek oda, hogy szórakozzatok, jól érezzétek magatokat, nem?

2014. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

4-essel értek egyet. Ha gond, a pénz, akkor nem mentek falunapra. És hidd el, most tudom, mit beszélek, mert másfél hete a korábban megvásárolt ételeket használom fel, erzsébet utalványt osztom be még kb. 1 hétre. Nyilván nem fogok akkor falunapra menni. Egyébként ha megengedhetjük magunknak, akkor nem szoktam szólni érte.

Vagy a mennyisége a sok? Mi az igazi gond?

2014. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Hát sztem mondjuk úgy is el lehet falunapra menni h nem költök, vagy mondjuk csak egy sört ivott volna...



Én kiakadtam volna de azért mert én nagyon utálom az ittas embereket!! Gyerekkori rossz emlékek.. ittas emberekről, sörről stb...


De az en párom is iszik nagyon nagyon nagyon ritkán egyet, de akkpr sem a drága helyen veszük!

2014. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

Nem. 6 sör még nem a világ, tényleg max. 3000 Ft lehet az egy faluban, nos akkor? ennyi erővel sose rendeljetek kaját, vagy ne menjetek moziba, mert jaj, nagyon drága:)


Falunap...egyszer úgy elmennék egy ilyenre röhögni.:D

2014. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Úristen, komolyan megivott 6 teljes sört? Micsoda egy alkesz féreg :D :D

Most komolyan, ha hetente többször lerészegedne, értenélek, de egyszer megiszik 6 sört (:D), és egyből megy a hiszti... szegény ember.

26N

2014. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
A pasid le van maradva. Én éjfélig 8-at vertem be, most jön a kilencedik. Hukk... Böörrp... ööö bocsánat!
2014. júl. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem konkrétan azzal a 6 sörrel nincsen probléma, ha ez nem mindennapos. Ettől még nem alkoholista, nem is feltétlenül rúgott be, bár kinek mi. Az ilyen rendezvények valóban nem olcsók, ilyenkor mindig minden sokkal drágább. Én úgy vagyok vele, hogy egyszer ki lehet bírni. Nem fogok szomjan vagy éhen halni (nyilván képletesen) azért mert túl drágának találom az árakat. Én a vattacukrot meg a kürtös kalácsot imádom és ilyen helyeken általában szokott lenni, máshol nem igen találkozok velük, mindig szoktam venni. Nyilván lehetett volna 6 sör helyett mondjuk csak 2 sört inni, de most már felesleges ezen morgolódni. Persze, nem mindegy, hogy milyen helyzetben vagytok meg, hogy mit beszéltetek meg, hogy mire gyűjtötök, de én úgy vagyok vele, hogy ha már elmész szórakozni, akkor érezd jól magad és ne legolcsóbb szappanízű cuccokat egyél vagy éppen semmit. Egy alkalom szerintem még nem a világ vége.
2014. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!