Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a helyzet? Párom...

Kati1296 kérdése:

Normális ez a helyzet? Párom tegnap s tegnapelőtt szórólapot szórt, tegnap este 10-kor hazaér s közli hogy a főnökét várta eddig de az nem fizette ki?

Figyelt kérdés
s amugyis körübelül 1 hónapja minden nap éjfélkor jár haza vagy késő este s ha kérdem hol volt azt mondja pénzt intézni, de közben halálosan be van szívva, ma is reggel 8-kor elment, azt mondta 20 perc és itt van na azóta várom és most fél kettő van mit tegyek?
2014. máj. 26. 13:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez most komoly? Tényleg mi mondjuk meg, hogy mit kellene tenned? Szerintem tudod te magadtól is...
2014. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

szórólapot szórt:D:D ezen röhögök 20 perce, pedig még csak 3 perce írtad ki.


na szóval: nem tudod felhívni mobilon?

2014. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Első körben hívd fel és kérdezd meg tőle hol van,minden rendben van e.
2014. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Mondd neki, hogy szedje össze a szórólapokat!
2014. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Halálosan be van szívva?

Nem tudom,hogy sírjak-e vagy röhögjek a kérdéseden.

Hagyd el,basszus...megváltozni nem fog.Elvonóra meg hiába kényszeríted,csődtömeg marad.

Ne haragudj,de nagyon nagy hibát követsz el,ha mellette maradsz...

2014. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Olyan férfival képzelsz el egy kapcsolatot és később közös jövőt, családot, stb., aki este 10ig "szórólapozik" ? Szerintem elég egyértelmű, hogy mi a helyzet. A kérdés az, hogy meddig tűröd még el, és mikor mondod ki, hogy te ennél többet érdemelsz. Ha nem teszed, akkor egészségedre!
2014. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%

szerintem más nem tudsz tenni mint hogy elhagyod..

utolsó,ez szánalmas volt.. -.- nem szó szerint szórja hanem a postaládába dobálja,vagy ha viccnek szántad rossz a humorod..

2014. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Dobd ki. Az a baj, hogy ez eddig fel sem merült benned, pedig sajnos elég nyilvánvaló, hogy mi a helyzet.
2014. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
A párod elissza a szórásért kapott pénzt, ennyire egyszerű a helyzet.
2014. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Te egy ilyen drogos embernek szültél?? Hát nem tudlak sajnálni
2014. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!