Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engeszteljem ki a...

Hogyan engeszteljem ki a páromat, ha nagyon csúnya dolgokat mondtam az anyjáról és eléggé a lelkére vette?

Figyelt kérdés

Az anyagiak miat kialakult egy kis vita közöttünk és kibukott belőlem minden az anyjával kapcsolatban. Eléggé a padlón vagyunk lelkileg és anyagilag is, folyamatosan puskaporos a levegő. A legrosszabb az az gészben, hogy még azt sem mondhatom, hogy "nem úgy gondoltam", mert csak az igazságot mondtam ki, persze ezt nem egy vita közben kellett volna az arcába vágni. Szóval ő is tudja, hogy igazat mondtam, ami még kellemetlenebbé teszi az egészet.

Fogalmam sincs, mit mondjak, mit tegyek, hogy kicsit enyhüljön a feszült hangulat.


2014. júl. 30. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért a pároddal veszekszel az anyja viselkedése miatt??
2014. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt hogy sajnálom még mondhatós.
2014. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valami hasonló helyzetben én azt mondtam, hogy bocsánatot kérek azért, amiért úgy beszéltem...

tehát a tartalmi dologért nem, mert ha úgy gondolod, hát akkor úgy gondolod.

2014. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!