Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép gyerekből csúnya felnőtt?...

Szép gyerekből csúnya felnőtt? És fordítva? Van esély?

Figyelt kérdés
Kiskoromban mindig mondták,hogy milyen szép kislány vagyok,de most egyre kevesebb régen látott ismerőstől hallottam ezt:(Anyukám azt mondja,hogy ilyen idős korban már nem szokás mondani.Szerintem pedig csúnyább lettem:(Van esély,hogy szép felnőtt legyek?
2013. aug. 31. 13:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
17 vagyok bocsi kimaradt:)
2013. aug. 31. 13:47
 2/11 anonim ***** válasza:

Igaza van, ezt már kamaszkortól nem igazán szokás mondani. Addig viszont kb. minden gyerekre mondják, szóval az sem jelent túl sokat. :)


A szépség szubjektív amúgy is, mindig lesz olyan, akinek valamiért nem tetszel majd. A lényeg az ápoltság, minden esetben, a többi ízlés dolga lesz.

2013. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert most szerinted hány kisgyereknek mondják azt, hogy csúnya??? Amúgy meg persze, változik az ember. Simán lehet, hogy 10 évesen még tök szépnek tűnik valaki, aztán később meg egyre kevésbé. Persze a szépség relatív.
2013. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En nem voltam annyira szép kislány, átlagosnak mondható, viszont 19 éveimtõl csak szépültem, mindenki mondta, én el sem hittem, mert gyerekkoromban sohasem hallottam, hogy jajj de szép vagy.:):)
2013. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehetséges, de az is igaz, hogy kisgyerekeket nem szoktak lecsúnyázni. S szerény véleményem szerint a legtöbb hasonlít is, kerek arc, helyes fürtök, tipikus baba orr. Rumer Willis is helyes kislány volt, felnőttnek pedig nem egy szépség.
2013. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy szép gyerekből nem lesz túl szép felnőtt, legjobb példa erre:


[link]


De ez nem feltétlen van így.

2013. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Minden megeshet.


Én a képeket nézve nagyon szép kisgyerek voltam, majd határozottan csúnya, esetlen kamasz... és most felnőttként nem csúnya, de nem is lélegzetelállító szépség.

2013. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy osztálytársam, aki kislányként nagyon aranyos, ki bájos volt. Mindenki áradozott, hogy Istenem, de szép ez a kislány. Felnőtt korára azonban azok a bájos gyerekkori vonásai olyan rondák lettek, hogy esküszöm neked, rossz ránézni. De tényleg. Ez előfordulhat, változnak a vonások. De az ellenkezője is előfordul, hogy valaki csúnya gyerekből vagy kamaszból szép felnőtt lesz.
2013. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek:)


Egyébként szerintetek az arcvonások függnek attól,hogy mennyire éleg egészségesen?

2013. aug. 31. 16:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát magukat az arcvonásokat nem befolyásolja az életmódod. De azt, hogy milyen a hajad, a bőröd és az egészséged általában, azt igen. Szóval megéri egészségesen táplálkozni és sportolni, az öregedés is később kezdődik el ezáltal.
2013. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!