Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el szüleimnek?...

Hogyan mondjam el szüleimnek? (többi lent)

Figyelt kérdés

3 hónapja összejöttem egy osztrák sráccal és most úgy alakult, hogy holnap megyek hozzá(4 napig). Viszont szüleim nem annyira kedvelik őt, így nem nagyon engednének el. Mi szeretnénk minél többet találkozni, még a kapcsolatunk elején is próbáltam szüleimet győzködni, hogy ő tényleg normális, de nem jutottam vele túl sokra.


17/L


2014. júl. 30. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A szüleid mit mondanak, miért nem tetszik a fiú? Hány éves? Én sem örülnék ha a 17 éves lányom külföldre járkálna egy pasihoz.. Inkább jöjjön ő hozzád, hátha megkedvelik a szüleid ha többet találkoznak.
2014. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Konkrétan azért mert néhány szót beszéltek csak vele és az alapján bunkónak ítélték. Nem olyan rég volt itt nálunk 1 hetet és akkor sem szánták el rá magukat hogy jobban megismerjék.

Pár hét múlva lesz 19 éves.

2014. júl. 31. 00:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, hogy ilyenkor a negatívabb részek hogy ki vannak hagyva :D

Szóval: miért is nem kedvelik a szüleid a barátodat?

2014. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja bocs, láttam, hogy írtad.

Hát ha 1 hétig ott volt, még ha nagyon is el akarták kerülni, akkor sem tudták mindig, néha csak kellett beszélni, gondolom. Biztos nem alap nélkül mondják.

2014. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

18 alatt külföldre szülői engedéllyel mehetsz csak..

Nem bántásból de valamit nagyon elrontottak. Aszüleid ha 17 évesen csak úgy ukmukfuk leléphetsz 4 napra, és egy hétre nálad lehet egy fiú..

Nekem ez fura


Ha működik a kapcsolattok úgyis megszokják, nem hiszem, hgy a fiúval van maj, amiért enm szívesen engednek el x napra egy másik orszagba egyedül "idegenek" közé

2014. júl. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A szüleid csak féltenek , hisz annyi emberrablás és bántalmazás van már a világon hogy szinte minden 10. ember képes rá.Az alatt a 4 nap alatt lehet hogy te jól éreznéd maagad ,. de szüleid halálra aggódják szerintem.Így légy egy kicsit belátó , és együttérző hogy a szüleidnek milyen rossz lehet , persze ez fordítva is igaz.
2014. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!