Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek azt, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
16/f vagyok és már lenne valami egy fiúval, és ez zavar a legjobban, hogy a szüleim bármikor rájöhetnek, és ezt akarom elkerülni azzal, hogy elmondom nekik, de nem tudom, hogy hogy fognak rá reagálni és ettől félek.:( nem karom, hogy emiatt rossz legyen a kapcsolatunk főleg az anyámmal.
2014. máj. 2. 21:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
5%
Nem vagy meleg csak a modern pszeudokultúra rabja,de az is lehet,hogy csak olyan tumorod van amely ösztrogént termel.Én a helyedben elmennék egy onkológushoz!
2014. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

első, te hülye vagy...


kérdező, higgadtan és nem említve a pasidat - ha meg homofóbok a szüleid, akkor sehogy

https://www.youtube.com/watch?v=R4PV4Vyluc8

2014. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
A témához való hozzáállásukat kiderítheted, ha valahogy ügyesen szóba hozol egy színészt, énekest, ismerőst, aki szintén meleg, és meglátod, hogy reagálnak rá. Ha elutasítóak, megbélyegzőek, akkor ez ugye nem sok jót sejtet. Én legalábbis így puhatolóztam annak idején.
2014. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%
Onkológus útán elmennék egy genetikushoz aki megvizsgálná,hogy az adott nemhez tartozok citológiailag is,majd pedig felkeresnék egy pszihológust akivel tisztáznám gondolataimat.Csak ezútán mondanám magamra,hogy meleg vagyok.
2014. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

"Nem vagy meleg csak a modern pszeudokultúra rabja,de az is lehet,hogy csak olyan tumorod van amely ösztrogént termel.Én a helyedben elmennék egy onkológushoz!

"""Onkológus útán elmennék egy genetikushoz aki megvizsgálná,hogy az adott nemhez tartozok citológiailag is,majd pedig felkeresnék egy pszihológust akivel tisztáznám gondolataimat.Csak ezútán mondanám magamra,hogy meleg vagyok."


ha valakinek a szexuális preferenciája egy pasi és ő maga is az, akkor meleg, nem kell a demagóg hülyeségeidet is hallgassa még itt, elég neki, hogy comming outolni akar a szüleinek...

2014. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
Jah 16 évessen nagyon tudja egy gyerek,hogy valójában csak túl burjánzó a fantáziája vagy valóban másnak született!Először tisztázza le szakmai szempontból,majd önismeretileg,csak ezútán vállalja annak következményeit.
2014. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

előző, te hány évesen tudtad, hogy hetero vagy?

az ilyen demagóg, homofób idiótákat kéne kezeltetni, mint te

2014. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7%
Nem vagyok homofób,csak szerintem a félelem legjobb ellenszere a meggyőződés.Mivel a kérdező fél, ez akár kételyekre is útalhat.E kételyeket kellene pszihológusnál eloszlatni.
2014. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
kezdjük ott, hogy nem attól félek mert kételyeim vannak azzal kapcsolatosan, hogy meleg vagyok..hanem azért félek, hogy tönkre mehet anyámmal a kapcsolatom, de ezt a kérdésben is leírtam :Dbocsika:) és amúgy is én tudom, hogy meleg vagyok, átrágtam már minden lehetséges dolgon amiből ki tudom deríteni mi is vagyok igazából..és arra a döntésre jutottam, hogy a fiúkat szeretem:)
2014. máj. 2. 22:14
 10/18 A kérdező kommentje:
és a te édes kedves anyukád tudja, hogy ilyen hülye gyereket hozott a világra. Anyukád és Apukád nem tanította, hogy légy tekintettel a másikra és ne köpd le!! de ha nem akkor most elmondtam neked..csak tudd :D attól hogy még valaki meleg attól még lehet, hogy jobb ember mint te!!
2014. máj. 2. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!