Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek a születésnapra?...

Ti elmennétek a születésnapra? Nem akarok veszekedést!

Figyelt kérdés
Párom kisfia holnap lesz 13 éves, az egész család felköszönti. Azt szeretné, ha én is ott lennék, de az anyja utál engem és én nem akarok veszekedést. Mit mondjak a kisfiúnak?
2014. júl. 31. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Semmi esetre se menj a családi születésnapra, te ABBA a családba nem tartozol bele. (A párod is csak félig, a gyerek miatt).

VIszont hívd fel a gyereket (már amennyiben normális kapcsolat van köztetek), köszöntsd fel és mondd meg neki, hogy legközelebb ha találkoztok, akkor ünnepelitek meg közösen.

2014. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem pedig igen is közöd van a gyerekhez, mivel akár tetszik a kisfiú anyukájának, akár nem, te is töltesz időt a gyerekkel, esetleg hétvégente nálatok van (nem tudom hogyan van a láthatás, vagy mennyit van veletek), így az életébe tartozol te is. Ha a kisfiú is szeretné akkor elmennék, és megbeszélném négyszemközt előtte az anyukával, hogy a fiú kedvéért, 1 órára csak félre tudja rakni az utálatát, ellenszenvét veled kapcsolatban. Nem maradék egész napra, de a tortát és az ajándékozást megvárnám, majd arra hivatkoznék a kisfiúnak, hogy sajnos fontos tennivalód adódott, de majd ha legközelebb találkoztok, szerveztek együtt is egy jó kis közös programot.
2014. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
elmennék, megköszönteném, majd elköszönnék, valami régóta tervezett programra/orvosra, bármire hivatkozva.
2014. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Én elmennék a helyedben. A párod szeretné, ha ott lennél, biztos a kisfiúnak is jól esne. Örülj neki, hogy a párod melletted áll, még ha az anyja nem is kedvel téged. (hozzátenném, hogy én úgy értelmeztem a kérdést, hogy a párja anyja, tehát az anyósjelölt utálja a kérdezőt)
2014. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!