Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapám iszik. Mit tehetek?

Édesapám iszik. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
naponta.. magát is rombolja, és borzalmas így élni nekem is. Mivel lehetne leszoktatni vagy mi a megoldás?
2010. jan. 11. 14:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Anyukad?

Beszelj apuddal, hogy meggyulolteti magat igy, es inkabb rad koltse a penzet. Ha mar annyi van neki.

Sajat maganak kell belatnia, hogy iszik es baj van. Elvonokurara kell hogy menjen, de nem tudom, hogy beleegyezik-e?! Szegenykem, TE. Mennyi idos vagy? Van testvered is? Es anyukad is veletek van? Nagyszuleid? Dolgozik apukad?

2010. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ha és amennyiben még nincsenek testi tüneti elváltozásai az alkoholtól, elég nehéz rávenni az ivás abbahagyására. Valamilyen okkal kellene legalább egy vérelemzést csináltatni, amiben valószinű megjelenne az alkohol /májfunkció/ hatása. De minden attól függ leginkább, hogy ő maga akar e leszokni, vagy esze ágában sincs. Én bizony fényképeket csinálnék róla részeg állapotában és józanul szembesíteném a történtekkel.
2010. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy ez megtörtént-e már, de le kell ülni vele beszélni és rávenni, hogy forduljon orvoshoz
2010. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
Nálunk is van ilyen probléma, évek óta, és csak roszabb lesz. Szép szóval, brutálisan, fenyegetően fellépve, sehogysem tudunk rá hatni. Magának nem ismeri be, gyakran titokban iszik, dugdozza a piát, de felesleges, mert egyből látszik rajta, és elviselhetetlenné válik. Amikor nem iszik unott, semmihez nincs kedve. Mivel nem ismeri be, elmenni nem hajlandó orvoshoz, sem terápiára. Nem tudjuk mit lehetne csinálni, de nem lesz jó vége. Én is kíváncsian várom a válaszokat.
2010. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
34%
ha teheted, költözz el
2010. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
36%
Nem megoldás ,hogy elköltözik..ugyanmár...ha szereted apudat segíts rajta,beszélj vele,hogy ez tönkre tesz téged is.Ne hagyd magára,segítségre lesz szüksége.Kitől ha nem a gyerekétől??
2010. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

14:39 vagyok


és sajnos én is várom a válaszokat.


nem tanácsolom, hogy kövesd a példámat, de mi próbáltunk vele beszélni, nem hatott. én egyszerűen föladtam, közömbös vagyok. mert ha nem így tennék, belerokkannék. már szerencsére elköltöztem. de nem tudom mi lesz, nem is szeretek rá gondolni.

2010. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Az enyém már nem iszik.:(((
2010. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
14:46 és most milyen érzés van benned? lehet, hogy nagyon kegyetlen dolog, de én azt hiszem megkönnyebbülnék ha vége lenne ennek. te hogy éled ezt meg?
2010. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

elméletben szép, de a gyakorlat...

nem elég, hogy a saját életét tönkretette, tegye a gyerekéét is?

2010. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!