Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom családja próbál minket...

Párom családja próbál minket egymás ellen hangolni. Mit tegyünk hogy ne csinálják ezt? Vajon próbára akarnak minket tenni?

Figyelt kérdés

Minden rendben van köztünk,kapcsolatunk nagyon jónak mondható.Én szeretném megtartani a békét és a harmóniát a családjával is,jól megvagyunk egymással,szeretjük egymást,de már párom is észre vette hogy sokszor bepróbálkoznak nálam.Mindenbe próbálnak negítv töltetet beleszőni, ami velem kapcsolatos,párom ezt már jelezte is nekik,szóval kiállt mellettem.Nem bíznak bennem,(nincs rá okuk),a párom mindent tud rólam.Nem iszom nem drogozom,dolgozom rendesen,páromnak mindent megadok,mind testileg és lelkileg.Egészséges normális különálló életet élünk.Velük is sokat találkozunk,vasárnap náluk ebédelünk,van hogy hétköznap is találkozunk velük.Néha kellemetlenül érzem magam mert nagyon szeretem őt,de sokszor mintha megakarnák kérdőjelezni,(erre sincs okuk).Keresztkérdéseket tesznek fel,látom a páromon hogy ha valamilyen kérdéssel bombáznak,akkor ő is kellemtlenül érzi magát,mert már ő is tudja mi következik.Semmi nem elég nekik,minden apró részletre kíváncsiak.1.5 év után még mindig tudnak olyan kérdéseket feltenni,amitől az ember zavarba jön és teljes bizalmatlanságra ad okot.Néha nem tudom sírjak vagy nevessek,próbálom viccesre fogni a dolgot,de néha nem tudom,mert tudom hogy tényleg komolyan kérdezik.Úgy érzem el akarnak minket választani,vagy csak próbára tenni?

Mit tehetnénk hogy ez változzon?


2014. aug. 4. 07:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

ma 08:17


Nem értem ha valaki válaszol egy kérdésre akkor miért nem olvassa el azt?


Írtam hogy KÜLÖN ÖNÁLLÓ életünk van,vagy is az első perctől külön lakunk!!Hétvégente vasárnap szoktunk hozzájuk menni,néha hétköznap összefutunk velük,pár mondat erejéig.

2014. aug. 4. 08:21
 12/16 A kérdező kommentje:
* különálló
2014. aug. 4. 08:22
 13/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a kérdésedben úgy értettem, hogy ti a pároddal éltek egymástól külön.
2014. aug. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg úgy gondoltam(tuk),hogy heti egy találkozás nem fog senkit földhöz vagdosni.Én mindig béke párti voltam ilyen tekíntetben,mert ez a sértődéses,nem beszélünk dolog elég gyerekes szerintem.A probléma attól még ott marad és nincs megoldva,tudom nem nekik kell megfelelnünk,de azért még is annak az embernek a szülei,akit szeretek.Szóval a szőnyegalá söprés nem mindig jó taktika,kivéve ha annak felfogták az üzenetét.Mármint ha pl egy jó darabig nem megyünk.
2014. aug. 4. 08:27
 15/16 A kérdező kommentje:

ma 08:24


Nem élünk külön,együtt élünk lakunk,külön életünk van,saját döntésekkel.Mivel úgy gondoltam hogy jó viszonynak hittem a szülőkkel való kapcsolatot,miért ne oszthattuk volna meg,azért arról csak tudhatnak hova költözünk.De nem ilyen reakciót vártam.

2014. aug. 4. 08:31
 16/16 anonim ***** válasza:

Most legalább kibújt a szög a zsákból. Elmondtátok, eldöntöttétek, ők meg vagy beletörődnek a költözésbe vagy nem.

De ha most meghátrálnátok, akkor soha nem lenne önálló életetek, amibe ne akarnának beleszólni. Az meg, hogy kívülálló jobban látja, mikor jó egy kapcsolat, az csak üres duma. Költözzetek, és ritkítsátok a látogatásokat. Lehet, hogy észbe kapnak.

2014. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!