Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A batyam gyermekenek a dns-e...

A batyam gyermekenek a dns-e egyezik az enyemmel? Ha szeretnem orokbefogadni?

Figyelt kérdés
Latszodhat ugy h en vagyok az anya?ha evek soran tesztre kerulne sor
2014. aug. 5. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs,senkinek a DNS-e nem egyezik senkiével.A bátyádnak egész egyszerűen le kell mondani a gyámságról és minden szülői jogáról,kötelességéről.Ezek után kérheted,hogy te örökbe fogadhasd.

Nem látszódhat úgy soha,hogy te vagy az anyja(már vérszerint),de mivel rokonok vagytok,ezért egy picit hasonlíthat rád.De úgy sose fog látszódni,hogy te vagy az anyja.

2014. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A bátyád gyereke nem csak a közös géneket hordozza, hanem az anyjának a génjeit is. Így biztosan 99.9%-ra meg fogják tudni állapítani, hogy nem te vagy az anya. Nem is értem, hogy jutott ilyen eszedbe.

Amúgy ha valahogy sikerülne bizonyítani, hogy te vagy az anya, akkor miért kellene örökbe fogadni?

Valamint, miért nem a bátyád neveli?

2014. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Hűvazze, itt minden kérdező be volt tépve általánosban a biológia órákon? A genetika alapjait már ott is elmagyarázzák...
2014. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ki a túró csinálna amúgy DNS tesztet egy nyilvánvalóan örökbefogadott gyereken? Nem értem...
2014. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted, kérdező, te és a testvéred miért nem vagyk egyformák?SŐt, más neműek?
2014. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nyílt örökbefogadással örökbe fogadhatod, iq tesztnek nem kell hozzá pozitívnak lenni
2014. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

most ez egy komoly kérdés? hogy egyezne már a dns-etek? akkor te ő lennél...édes istenem.


a kérdésed: A bátyám és én hasonlítunk egymásra, vajon a gyereke is hasonlít majd rám külsőre? Vajon ha évek múlva tesztre kerül a sor, az ottani orvosokról kiderül-e majd, hogy jártak-e bioszra? Vajon a teszt szerint kiderül-e, hogy én vagyok az anyja egy gyereknek, akinek nem én vagyok?


issstenem! isssstenem!!!!

2014. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én ezt a kérdést nem is értem....
2014. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem egyezik a DNS-etek. Sőt elárulom, a bátyádéval sem egyezik a DNS-ed. De még a szülő anyáddal sem!


De a közeli rokonság kimutatható.

2014. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A klónozást a törvény bünteti, tehát ha klónoztak téged, akkor lehet, hogy azonos, de az büntetendő. Egyébként ez nem tudom miért lényeg, mert örökbefogadásnál elmondják az örökbefogadóknak, hogy fokozatosan el kell mondani a gyereknek, hogy őt örökbe fogadták. Nem érdemes átverni.
2014. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!