Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon ciki lenne...

Szerintetek nagyon ciki lenne a barátnőm, barátnőjével, kollégájával megbeszélni a problémáinkat úgy hogy felajánlotta?

Figyelt kérdés

Mostanában vannak kisebb,nagyobb párkapcsolati problémáink,a barátnőm kollégája felajánlotta hogy ha van kedvem beszélhetek vele hátha tud segítni,persze a barátnőm mondta ezt,hogy ő mondta neki.Minden hátsó szándék nélkül.Ő tényleg tudna tanácsot adni párkapcsolati dolgokban.Szerintetek ciki lenne?


29/F


2014. aug. 6. 07:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy érzem tényleg lenne tanácsra szükségem,mivel ő idősebb is nálunk,lehet jól jönne.
2014. aug. 6. 07:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkabb szakértőt kellene bevonni. Valaki barátja mindig a valaki partját fogja, nem objektív.
2014. aug. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elöször a baátnödet kérdezd meg, hogy neki mi a véleménye. Ugyanis elöfordulhat, hogy az ismerös ugyan tud(na) segíteni, de a barátnöd megsértödik, hogy egy kivülállóval, aki neki ismeröse, beszéled meg a privát életeteket.
2014. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Barátnőm tudja,ő neki mondta és ő meg tovább adta nekem.Szóval tudna róla.
2014. aug. 6. 07:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendes a kollégája,segíteni akar nekünk minden hátsó szándék nélkül.
2014. aug. 6. 07:40
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem kell belevonni. Kívülálló kell, aki nem ismerőse egyik önöknek sem. Ezért vannak a szakemberek,m
2014. aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá még egyszer konkrétan a barátnödnél, és ha neki így sincs ellenvetése, akkor nyugodtan beszélj az ismerössel.


Hacsak nem valami kimondottan komoly dolog, akkor fölösleges szakemberhez menni.

2014. aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Első körben egyből azt akartam leírni, hogy én kollégát biztosan nem vonnék be a magánéleti problémáimba, hátha egyszer visszaüt, inkább menjetek el egy párterápiára.


Aztán eszembe jutott, hogy volt egy anyukám korabeli kolléganőm, akit nagyon szerettem, és sok dolgot megbeszéltem vele. Nem tudom milyen a viszony a barátnőd és a kollégája között. De ha megbízik benne és te is, akkor nyugodtan beszélgethet vele, hátha neki nagyobb az élettapasztalata. Nem veszít vele semmit. Viszont egy párterápiánál nem lehet jobb vagy hasznosabb.

2014. aug. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!