Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki eltartottnak lenni?

Nagyon ciki eltartottnak lenni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, egy hónapja költöztem külföldre a barátomhoz. Ő dolgozik, jól keres. Mivel én egy évet jártam egyetemre, de az utolsó vizsgaidőszak előtt otthagytam (itt szeretnék továbbtanulni, mert a hazai diplomát nem ismerik el), még 2 hónapot kell várnom, amíg a papírjaimat a suliból elbírálják, addig itt nem tudok munkát vállalni, tehát a barátom tart el.

Cserébe enyém az egész háztartás. Egyedül a bevásárlást intézzük együtt, mert csak heti kétszer járunk, elég sok dolgot veszünk olyankor, és nem engedi, hogy én cipeljek például 6 üveg vizet meg még két teli szatyrot.

Magamra nem nagyon költök az ő pénzéből. A kaját, telefonszámlát ő állja, a ruhákat, alap kozmetikumokat magamnak én. (Anyukám és a nagymamám felváltva küldenek havi 6000Ft-t amíg nincs munkám.)

Néha a párom vesz nekem egy-két ruhadarabot, néha én fizetek neki, ha maradt némi pénz a számlámon, és kint ebédelünk a városban.


2014. jún. 8. 16:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem ciki. Most Te vagy az eltartott. Lehet, később Te keresel többet. Egy jó kapcsolatban nincs enyém, tied, csak mienk van.
2014. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem nagyon 20 évesen meg főleg. Havi 12 ezer semmire sem elég.
2014. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
52%
Szia. Ha EU országban vagy akkor bizony tudsz dolgozni, nem kell hozzá a suliból a papír. ( Én is külföldön élek már jó pár éve) Amúgy meg nem gáz ha eltartott vagy, feltéve ha ezt a párod tudja biztosítani a számodra, és nem anyukádtól és nagymamádtól kapod a pénzed. Ezen kívül minden jót kívánok nektek.
2014. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
38%
Ezt mar megkerdezted, akkor is megmondtak, hogy nem, nem ciki. (Jaj de utalom ezt a ciki szot!)
2014. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

ma 16:31

Mit értesz havi 12 ezer alatt?

2014. jún. 8. 16:33
 6/32 anonim ***** válasza:
32%

"párod tudja biztosítani a számodra, és nem anyukádtól és nagymamádtól kapod a pénzed"


Inkább függjön a szüleitől mint a párjától 20 évesen. Persze ezen az oldalon sok eltartottnak nem ciki, de valójában nagyon is az. Még csak a párod de már ő tart el, mi lesz később.

2014. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Á, már értem.

Havi 6000Ft csak, amit kapok anyuéktól. Ebből tudom fedezni a saját kis igényeim. (Sampon, tusfürdő, havonta egyszer egy póló vagy egy nadrág)

2014. jún. 8. 16:34
 8/32 anonim ***** válasza:
66%
Én is eltartott vagyok egyaltalan nem gaz. En a neten arulom meg a cuccaim igy ebbol van ugy kb havi 30-40 ezrem mostansag. De nem dolgozom a ferjem tart el. Nincs ebben semmi rossz
2014. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Később az lesz, hogy egyszerre megyek suliba, dolgozni, és marad az enyém a háztartás, mert a barátom nem épp könnyű munkát végez.

Nem jó dolgomban vagyok otthon.

2014. jún. 8. 16:36
 10/32 anonim ***** válasza:
58%
Havi 6000, az külföldön semmi, hacsak nem ázsiában laksz. Amúgy miért lenne ciki én tök jól érzem magam így, hogy a férjem eltart, régebben szinte fordítva volt, nincs ebben semmi furcsa.
2014. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!