Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig varnal az osszeko...

Mennyi ideig varnal az osszekoltozesre?

Figyelt kérdés
28 eves no vagyok a parom 30 van munkank elvileg osszekoltozhetnenk. Nem szeretnek ugy jarni mint az exemmel akivel 2 evig jartunk de mindig csak igergette az osszekoltozest. Ti mennyi idot varnatok erre?
2014. aug. 6. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam attól függ, hogy bizonyos idő együttlét után pl.: 1-1,5 év mert szerintem akkor már haladnia kell valamerre egy kapcsolatnak (összeköltözés v. eljegyzés) szimplán nem akar - e az illető összeköltözni vagy van - e ennek egyéb akadálya is, és mondjuk várni kell arra, hogy az akadály megoldódjon.

Ha én azt látnám, hogy a férfinak komolyak a szándékai és mindent megtesz azért, hogy együtt élünk, csak pillanatnyilag erre nem kerül sor az más, akkor várnék türelmesen. Főleg, ha szeretem, akár évekig is tudnék várni. Ha az illetőn, meg a kapcsolaton azt látom, hogy nem lehet tervezni, nincsenek tettek, csak igérgetések (vagy még az sem), akkor szerintem 1-1,5 után tuti szakítanék. Nekem kell az, hogy tudjam, hogy egy kapcsolat merre tart, tart- e egyáltalán valahová. Vannak akiket kielégít az, hogy minden elkötelezettség nélkül együttjárnak valakivel, de én pont az a típus vagyok, akit ez bizonyos idő után nem elégít ki, főleg, ha a jövőkép se egyezik meg.

2014. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindig szeptemberben járt le az albi szerződésem, így mindig ehhez kötöm az ilyesmit.:) Szóval, gondolom, nem a szüleitekkel laktok ennyi idősen, amint alkalom adódik, jó összeköltözni!


27n

2014. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ebben a korban én már nem várnék sokat. Én pont 28 voltam, amikor megismertem a férjem, ő akkor pont 30 volt. Megismerkedés után pont fél évvel összeköltöztünk, az összeköltözés évfordulója környékén házasodtunk, és a megismerkedésünk 3. évfordulója táján, másfél éves házasként érkezik a babánk, aki már úton van.

Voltak, akik szerint kapkodós ez a tempó és igen,néha én is úgy éreztem, hogy várni kellett volna még egyik másik lépéssel kicsit többet is, de eddig beigazolódott, hogy jó úton járunk.

A barátnőmék 10 éve vannak együtt, 7 éve élnek együtt. 5 éve jegyesek és csak most házasodtak össze. Amikor viccesen megjegyeztem, hogy ugye a gyerekkel nem akarnak 10 évet várni, azt mondták, hogy annyit talán nem, de nem vágnak bele rögtön a babavállalásba. Nekik meg ez a tempó felel meg, pedig 30-on túl vannak ők is.

2014. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban minek kell várni ??
2014. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak pár hónapot, felesleges időpocsékolás a több hónapos randizgatás ebben a korban. Mivel csak lakva ismeri meg az ember a másikat, jobb ha előbb kiderülnek a dolgok.
2014. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen, ha minden adott (van munka, pénz, van hová költözni), akkor fél évet kb., nagyon max 1-et. Ha 1 év után se veszi rá magát, akkor sose fogja, már nem tini, hogy felkészületlennek érezze magát. Viszont, ahogy az első írta, ha van valami konkrét hátráltató körülmény, ami miatt még nem lehet, de akar, akkor tudnék többet várni.

Egyébként én 23 éves voltam, a férjem majdnem 22, mikor összeköltöztünk. Másfél éve voltunk együtt, már összeköltöztünk volna előbb is, de más városban tanultam, ezért ott laktam albérletben hétköznap, meg kellett várni, míg lediplomázok. Amint megtörtént, már költöztünk is össze, egyikünk sem akarta húzni az időt.

2014. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem akarok összeköltözni, az egymás közelében lakást részesítem előnyben.
2014. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen max. fél évet, de inkább kevesebbet. Minek húzni az időt?
2014. aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-est miért kellett lepontozni??? Van, aki szeretne szabad maradni, az akkora bűn?


Kérdező: mi kb. fél éve voltunk együtt (v 7-8 hónapja), mikor barátom elkezdte mondogatni. Aztán az egy éves fordulónk után nem sokkal költöztem hozzá, addig nem tudtam.

2014. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!