Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az a időtartam amig...

Mennyi az a időtartam amig várnál hogy a volt kedvesed megkeres?

Figyelt kérdés

én már 1 éve várok, csak várok

tudja hogy szeretem még


2011. jún. 26. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy másodpercet se.
2011. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

gondolom akkor ő hagyott el.

nos, annak oka kellett, hogy legyen. Ne várj, hullára felesleges.

Én egy percet se vártam.

2011. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 évet!!! vártam, illetve addig nem volt kedvem ismerkedni másokkal. Aztán áprilisban kimozdultam, és azóta kinyílt számomra a világ.

A mai eszemmel egy másodpercet sem várnék. Nem érdemelte meg, hogy miatta 3 évet elvesztettem az életemből. Nem tudom, nálatok mi a helyzet, de én nem várnék a helyedben, hanem továbblépnék. Sok sikert hozzá!

2011. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj! Főleg ennyit ne. Mi a volt párommal kétszer jártunk egy fél éves szünetünk volt de az az időszak sem úgy telt el,hogy csak vártam.Majd alakul ha ő is akarja, de ha nem is keres meg semmi akkor hagyd a fenébe.
2011. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

19:12 vélaszoló!

Te hogy birtad ki addig nélküle?


nem tudom mennyi idős vagy (itt a kor is számit). én már 30 vagyok

2011. jún. 26. 19:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha màr egy éve vàrsz, akkor ideje lenne elfelejtened. Kezdjél ùj életet, és jobban jàrsz.
2011. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólóknak,hogy egy percet sem kellene várni.Mert ha eddig nem lépett, kár várni rá.Keresni kell valakit ,gyorsan az idő tellik s késő lesz.Most ha én annyi idős lennék,ezzel az ésszel,gyorsan melegében keresnék mást,s elfelejteném miharabb a régit.
2011. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mozdulj ki, szerezz j ismerősöket, szépen elfogod őt felejteni.
2011. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam, hogy rá egy mp-et se várnék. De az nem azt jelenti, ahogy azonnal belemenekülnék egy boldogtalan kapcsolatba. Mert menekülésből csak az lesz. Én csak azt mondtam, hogy nem várom vissza aki elhagyott. De meggyászolom, hiszen szerettem. Ha a gyászidőszak alatt kezdesz újba, abból nem sül ki semmi jó.
2011. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 15 voltam, amikor megismerkedtünk, nagyon szerelmes voltam belé. Nem volt egyszerű kapcsolat, de bíztam benne, hogy tartható, és majd kiforrja magát. Aztán született két fiunk, és úgy, ahogy működött a dolog. Aztán szép lassan elhidegült tőlem, én is tudtam, éreztem, hogy nem működik a dolog, de mivel nagyon ragaszkodtam hozzá, én maradtam volna ebben a rossz kapcsolatban is. Ne érts félre, nem bántott fizikailag sem engem, sem a fiúkat, de éreztem, hogy már nem szeret. Aztán döntött, elment, én maradtam a gyerekekkel, és vártam, hogy hátha visszajön. Nagyon kemény volt, sokat emésztettem magam miatta, de aztán elkezdtem dolgozni, akkor a gondolataim már nem csak körülötte forogtak, de még nem éreztem késznek magam egy újabb kapcsolatra. Én meg nem vagyok megalkuvó, hogy mindegy ki van mellettem, csak legyen valaki, így inkább egyedül voltam. Aztán azt vettem észre tavasszal, hogy hiányzik egy társ, és olyan szerencsém volt, hogy jött egy férfi, aki megtetszett, és akivel el tudnám képzelni, hogy kapcsolatban legyek. Azt nem tudom, hogy alakul-e valami a dologból, de majd kiderül. Akkor sem leszek elkeseredve, ha nem lesz semmi köztünk, de már nyitott vagyok egy új kapcsolatra.


Szerintem próbálj meg kimozdulni, elfelejteni, ismerkedni. Tudom, hogy ezt mondani könnyű, az érzéseidnek meg lehet parancsolni, de szerintem ne várj többet.

28 éves vagyok

2011. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!