Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy két feleség miért nézi el...

Egy két feleség miért nézi el a férjének hogy néha más nőkkel is együtt van? Van hogy még ő küldi el máshova szexelni?

Figyelt kérdés
Ismerek ilyet,szeretik egymást és nem érdek házasság,de a feleség néha elküldi a pasit hogy szexeljen mással hogy ha van kedve.A feleség is megadja neki,persze a rérj erre van hogy nemet mond.Néha kihasználja a lehetőséget.
2014. aug. 7. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Gondolom olyankor az asszony is félre megy.....

Ez nemm normális és nem hinném,hogy gyakori lenne....

2014. aug. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják nyitott kapcsolatnak. Ha nekik jó, akkor hajrá.
2014. aug. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:-) ez valószínűleg azért van, mert az asszony is mással tölteti magát olykor, így kompenzál!
2014. aug. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt az ismerősi körünkben egy ilyen házaspár. Megszülettek a gyerekek, valami hormonszinten elkattant a nőnél és egyszerűen nem kívánta a szexet. Megbeszélték, hogy a férj mehet külön de a feleség ne tudjon róla, ha megtudja, akkor válás. 13-15 (nem tudom pontosan már) évig működött is, aztán az egyik alkalmit rosszul választotta meg a hapsi, felhívta a feleséget, hogy képzelje milyen férje van. Helyrerakta a csajt,hogy tudja, aztán a férjnél bejelentette, hogy ennyi volt, válás.
2014. aug. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Igen, van ilyen, amit az előző mond, de nem ez a jó megoldás, hogy a feleség homokba dugja a fejét és nem gondol bele, hogy milyen lesz az, ha egyszer tényleg kiderül a megengedett megcsalás.

Én úgy tudom, amikor a nő már szexuálisan kevésbé aktív, vagy inkább egyáltalán nem, akkor a házasság érdekében a férfiak félre lépegetnek alkalmi partnerrel vagy partnerekkel, hogy a feleségükkel ebből ne legyen veszekedés. Szerintem, ha jobban szeretik egymást, mint hogy ilyen miatt váljanak el, vagy közösen nevelnek gyereket stb, akkor ésszerű megoldás de nem úgy, hogy nem beszélik meg előtte. Alkalmi partnerekkel egész megoldhatónak tűnik, mert ha a ffi nem egy nőhöz jár folyton, akkor biztos, hogy csak a szexuális vágyak kiéléséről van szó és nem érzelemről. Bár nem tudom, ez mennyire sovány vigasz egy nőnek, én ugye nem tudok az ő fejükkel gondolkodni.

2014. aug. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én több ilyen házaspárt is ismerek, az okok elég vegyesek:

- már csak a gyerekek miatt vannak együtt, de mellette mindkettőjüknek van privát élete

- azok a típusú emberek akik nem képesek a monogámiára, inkább nyitott kapcsolatban élnek (inkább így, mint ha folyamatosan a másik háta mögött mennének félre)

- az egyik fél nem kívánja a szexet vagy kevesebbet igényel mint a társa, esetleg szervi dolgok miatt (pl. hüvelybetegségek, impotencia) máshoz küldi a társát

- úgy nevelték, hogy a férfinak mindent el kell nézni, a félrelépést is, esetleg az 'asszony neve kuss' kapcsolatban élnek

- az izgatja fel őket, ha megcsalják (van ilyen fétis). Ilyenből egy házaspárt ismerek, ők konkrétan egymásnak vadásznak partnert.

- vagy egyszerűen nem tartják nagy dolognak a félrelépést

- esetleg pénz miatt van a pasassal

2014. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!