Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinál egy olyan feleség...

Mit csinál egy olyan feleség akinek szexmánis a férje? Akinek egyre több és több kell? Meddig lehet ezt tolerálni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 11:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%

A jó feleség lefekszik vele :)

A rossz keres neki egy hobbit, amivel elfoglalhatja magát és a végén sír, hogy már nem foglalkozik vele...

2014. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 intrepid ***** válasza:
4%
Megengedi neki, hogy kóborkutyálkodjon. De utána ne pufogjon.
2014. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Aki szexmániás, és mellesleg nem ostoba, az eleve olyan nőt vesz el feleségül, aki szintén sokszor igényli a szexet, hiszen nagyon fontos egy kapcsolatban, hogy többek között ilyen téren is passzoljon egymáshoz a két ember.
2014. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
A kérdés az, hogy a feleség mit tart szexmániának? Napi egyszer, vagy heti egyszer, vagy havonta?
2014. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Napi 4× :D elvégre: -Mi a jobb 1 szexnél? -Kettő
2014. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
nehogy elhidd, ha egy túlzott vágyat nem tudsz kielégíteni, attól rossz feleség vagy!!! Az tényleg fontos, hogy mennyi az a sok? Tényleg sok-e?
2014. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Több az mennyit és mit takar ? Perverz?
2014. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Elküldi pszichológushoz, mert valószínűleg a férfinak ez csak pótcselekvés.
2014. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

A szexfüggőség is egy betegség.

Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom. Munka előtt, munkaidőben többször /úgy hogy nem egy helyen dolgoztunk/, munka után stb.

Fogytam vagy 10 kg-t :D


Na jó nem volt rossz, tehát nem panaszkodom, de egy életet így nem tudtam volna leélni.

Szerintem beszéljétek ezt meg, mert a visszautasítás nem a legjobb megoldás, viszont te sem "áldozhatod" föl magad.


Amúgy a szexfüggő, ha nem kapja meg amit szeretne, elmegy máshoz, ahol igen.

2014. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdemben válaszolni csak úgy lehet, hogy mennyiből akar többet. Vagy a minőségből akar többet???
2014. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!