Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi lehet háztartásbeli?

Egy férfi lehet háztartásbeli?

Figyelt kérdés
A párommal összeköltöztünk és megbeszéltük a mindennapi élet felosztást. Utálok dolgozni, hajtani, viszont a lakásban lévő dolgokat, pl: mosás, takarítás, főzés, stb. tudnám csinálni. Főzni elég jól tudok és szeretek is. Kertünk van, termesztenék konyhanövényeket. Szerintetek ez kivitelezhető?
2014. aug. 7. 11:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Ha a párodnak így megfelel, akkor miért kéred a mi áldásunkat rá?
2014. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
10%

téged az kielégítene? a nő hajt, dolgozik, te meg locsolod a paradicsomot?

ha a párod szül, akkor miből éltek meg?

2014. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
A párom jól keres, anyagilag biztos lábakon állunk. Csak az aggaszt, hogy ez mennyire elfogadott.
2014. aug. 7. 11:34
 4/28 anonim ***** válasza:
95%

Persze, miért ne?

Masodik, ha a no szul, akkor a TGYAS utan siman lehet otthon a gyerekkel az apuka is.

2014. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
8%

szóval a nagy férfi utál dolgozni és bazsalikomot akkor a hátsókertben termeszteni.

repülnél mint a lakodalmas :)

nem azért mert ez ciki, hanem mert LUSTA! vagy és a kerthez is az leszel! SZÁNALMAS

2014. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

teljesen rendben van. Kicsit más, d nekem rengeteg kollégám maradt a gyerekkel otthon GYED-en, mert a feleség vagy nem tud akkor elmenni évekre haza vagy pedig jobban keres.


ez teljesen elfogadott dolog a mai világban, persze biztosan nem egy faluban, de ha pl. fővárosiak vagytok, ebben semmi kivetnivalót nem látok.


ma pl. a barátom szabin van, én meg "dolgozom", hazaugrom ebédelni, olyan fincsit főzött.:)) hm, el tudnám ezt viselni hetente egy nap biztosan:)


27n

2014. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, törvény nem tiltja. Ha mindkettőtöknek megfelel ez a felállás, akkor hajrá. Én nem tartom jó ötletnek, ha bármelyik fél önként háztartásbeli. A férfi esetében különösen problémás lehet a gyerekvállalás körüli időszak. Még ha elvileg úgy egyeztek meg, hogy te maradsz otthon a gyerekkel, a terhesség és a szoptatás időszakát akkor sem tudod átvenni. Én terhesen pl. már a 7. héttől kórházban voltam. Jól néztünk volna ki, ha 7 hónapig az összes bevételünk az én táppénzem.
2014. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
Amint látod, nem elfogadott. A nők csak addig értékelik a női munkát, míg nők végzik! Ha férfi végzi, már "élősködés"! Ha mégis megbomlana az egyensúlyotok, hogyan folytatnád. Erre gondolj!
2014. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%
egyébként a 8-asnak igaza van, a stílusa ellenére. Amíg egy nő htb, akkor olyanokat írnak a kérdésére, hogy "jaj, egy házzal annyi munka van, és ugyanannyit ér, mintha valaki dolgozik és ellátja a háztartást", ha viszont egy férfi, akkor már indul a kettős mérce. (írom ezt nőként)
2014. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
37%

nőként is lealacsonyító..


vajon ha egy nő akarna azért HTB lenni mert utál dolgozni, akkor milyen válaszok jönnének?

lusta

élősködő

húzzon dolgozni

ha ffi akkor nem az

érdekes:)

2014. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!