Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a párom (férfi)...

Hogy vegyem rá a párom (férfi), hogy egy kicsit háziasabb legyen?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat
2014. júl. 17. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Én az egyenes beszédet szeretem: Nézd SZívem, nem tetszik, hogy mindent én csinálok. A holnapi naptól választhatsz, hogy az alábbi dolgok közül melyeket végzed el te és melyeket én: porszívózás, felmosás, mosogatás, stb. Ennyi. Választ kettőt, amit el fog végezni és nincs vita. Senki nem bejárónő, az együttélés nem szolgálat. N30
2014. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk az elejétől kezdve fel kellett volna osztanotok a házimunkát, és akkor most nem kéne rávenni semmire. Ha az egyik félnek ki van nyalva a segge, akkor baromi nehezen szokik vissza ám...
2014. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Csak a saját ruháidat mosod el és saját magadnak főzöl. Ha nem értene a szép szóból, én ezt tenném.
2014. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előzőekkel, akit eddig sem neveltek rá az ilyesmire és megszokta a kiszolgálást azzal már sok mindent nem tudsz kezdeni mert évtizedek kimaradt nevelését már nem tudod helyrerakni.


Talán egy kulturált beszélgetéssel hathatsz az értelmére de sokra ne számíts.


Én mielőtt összejövök valakivel nálam ez beszéd téma, hogy mennyit segít, mennyire házias. Ha nem felel meg akkor nincs kapcsolat, nincs panaszkodás és ennyi.

Miután nem vagyok főállású háziasszony és én is ledolgozom a magam idejét és vagyok olyan fáradt, mint ő akkor evidens, hogy elvárom, hogy a párom is aktivizálja magát.

Már előtte le kellett volna csekkolni...

2014. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy előző mondja, ki kell ismerni azt, akivel összeköltözöl. Nekem is volt ilyen párom, aki az elején beadta a szépet, viszont még össze se költöztünk, de már kiderült róla, hogy csak azt mondta, amit hallani akarok. Magyarul félrevezetett:) Ezek után nem tartott sokáig a kapcsolatunk. Minek legyek olyan emberrel, aki hazudik ilyen fontos dologban?
2014. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1: Aha, persze. Ezt én is eljátszottam az ex-el. Teljesen hatástalan a kérés, a megbeszélés, az egyszerű utasítás cifrázás nélkül.

Mondhatod, hogy válasszon, de nem fog a fejére csapni, hogy oké, holnaptól én porszívózok.


Kérdező: az ilyeneknél csak a sokkterápia válik be. Vagy sztrájkolj, semmit de semmit ne csinálj, ügyelj arra, hogy ne legyen egy tiszta kanál sem, csak evés előtt magadnak moss el. Terpeszkedj a kanapén és nézz tévét. Egy ismerős időnként sztrájkol, az ő párjánál beválik.


Másik lehetőség, hogy ha a te lakásod, akkor holnapra összepakolod a cuccát, ha az övé akkor a sajátodat és hagyod, hogy pár napig gondolkodjon egyedül. Ezeknél más nem jön be.

2014. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk bevált a kérés. Párom előtte otthon lakott, anya mindent megcsinált, utána kollégiumba költözött, ott megette őket a kosz.

Mikor ideköltözött, mondtam, hogy be kell segítenie, mert nem vagyok mama hotel és házi cseléd.

Az elején ment a rinya, hogy ezt nem tud, azt nem tud, én meg mondtam, hogy sebaj, akkor megtanulja. Fél évig a mosógép fölé ki volt akasztva a "hogyan kell mosni", el lett égetve egy ing vasalásnál és eltört egy poharat és egy üveg fedőt mosogatás címén.

Most úgy állunk, hogy porszívózni utál, de cserébe ő mos fel, mert azt én utálok, ő meg valamiért csípi.

Ha az elején le vannak fektetve a játékszabályok, úgy lehet változtatni, de ha már megszokta, hogy a feneke alá van téve minden, úgy nehéz.

2014. júl. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

A kulcsszó a szex, azzal bármit el lehet egy férfinél érni, csak a nők nem vagy rosszul használják ezt a fegyvert.

Ennyi kreativitás legyen már benned.

2014. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki szexszel zsarol valakit, az valami undorító. Legyen az férfi vagy nő.
2014. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az nem undorító, ha halmokban áll a mosatlan?...
2014. júl. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!