Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy én...

Mennyire normális, hogy én simán facebookozok előtte, de ő előttem nem?

Figyelt kérdés
Én simán belépek előtte, mindent megcsinálok, ő ilyenkor beköltözik mellém és nézi. De ő nem lép be amikor együtt vagyunk. Rosszul esik, hogy én úgymond kitárulkozok előtte, de ő nem... Rossz megérzést kelt bennem. Ez jogos?
2014. aug. 7. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Az én barátom se facebook-ozik előttem... Eleinte zavart, én is gyanakodtam, de már letojom. Csaljon meg nyugodtan, csak tudni akarok róla.
2014. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

A másik oldalról pedig a barátod gondolhatja azt, hogy mekkora egy bunkó vagy, hogy amikor együtt vagytok, neked facebookon kell lógnod. Inkább végig vele foglalkoznál...

Ezen gondolkozz el :)

2014. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Általában megkér, hogy írjak valamelyik haverjának, találkozó időpontot egyeztetek a barátokkal. Olyankor lépek be előtte, amúgy nem szoktam, ha vele vagyok. Esetleg ha mutatni akarok neki valamit, olyankor amúgyis lát mindent.

Szóval nem igaz a te állításod :)

2014. aug. 7. 18:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sem facebookozok a barátom előtt, sőt senki előtt sem. Eleinte zavarta, de megszokta, hogy nem szeretek úgy facebookozni, hogy valaki a monitorhoz van tapadva közben. Megcsalásról szó sincs, egyszerűen csak utálok mások előtt netezni, frusztrál.
2014. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, utálom, ha néznek közben. Nem azért, mintha lenne bármi titkolnivalóm, tudja a jelszavamat is, de egyszerűen idegesítő, ha valaki ül mögöttem.
2014. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Akkormeg még egyszerűbb. Ő nem azért telepszik oda, hogy meglesse a magánéleted(mert mindenkinek van!), hanem mert megnézi amit mutatni akarsz, meg megnézi, hogy írod meg az ismerősének az üzenetet. Az, hogy nem láthatod minden egyes levelezését még nem jelenti azt, hogy megcsal. Mindenkinek kell egy kis tér.

Amúgy egyetértek a #2 válaszolóval :)

2014. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Az már önmagában nem normális, hogy számodra a facebook a "kitárulkozás"...
2014. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Csak sajnos nagyon sok rossz tapasztalat van a hátam mögött, az előző barátaim megcsaltak, vagy épp "rajta voltak" - a legutóbbi az egyik ismerős csajjal jött össze, aki azért barátkozott velem annyira, hogy felszedje... Gondolhatjátok...

Én mindig ennyire közvetlen voltam, cserébe pedig a megcsalást kaptam vagy épp, hogy elhordott a hátam mögött mindennek a munkahelyi sikereim miatt... :\

2014. aug. 7. 18:39
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincs mit titkolnom, ezért ez is egyfajta "kitárulkozás" = nyitott lapokkal játszom... Ne ezt az egy szót forgasd ki kérlek!
2014. aug. 7. 18:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Én csak a chat miatt járok facebook-ra, szóval nézheti a barátom, mit csinálok. Viszont van olyan, hogy egy-egy sráccal elhülyülök, ami hülyülős flörtnek minősül. Ez tényleg nem több hülyülésnél, pláne, hogy nem is szoktam velük abszolút találkozni, van, hogy hónapokig nem is beszélek velük. De a barátom nem kell lássa, csak bántaná a dolog. De szerintem ennyi még belefér, az ember nem lesz vak csak azért, mert párja lesz, néha jóérzés mással is bókot váltani, főleg, hogy nem jelent semmit, csak egymás hiúságát nyalogatjuk.

L22

2014. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!