Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Az önbizalomhiány...

Ez normális? Az önbizalomhiányom miatt zavar csak?

Figyelt kérdés

Számotokra elfogadott, ha a párotok a jelenlétetekben kinéz valakit, és azt végig bámulja? Kicsinyes az a nő aki ilyesmin fennakad?

Konkrét eset: Völegényemmel bevásárolunk, velem beszélget, közben nagyon figyelget mellettem egy kis szőke miniszoknyás lányt. Megnézi fentről le, aztán lentről fel, aztán valahogy mindig a lány "seggében" haladtunk a vásárlással, a kasszában pedig beállt mögé, velem nem nagyon foglalkozott, végig bámulta a csajt.

Annyira megalázó volt. Normális hogy igy kinez konrétan vkit magának? Semmi bajom pl azzal ha ránéz valakire, de mikor bámulja, vagy 10edszerre nézi lopva, akkor kiakadok.

Hazaérve megkéreztem hogy ez mégis mi volt, csak annyit mondott, hogy ibolyája sincs miről beszélek. Tényleg lehetséges hogy ez az egész nem volt tudatos, csak vonzotta a csaj a tekintetét?

Amúgy ilyen sosem fordult elő eddig. Most meg úgy érzem magam mint valami teleszart zokni. Túlzásba viszem a féltékenykedést?(Ez inkább megalázó volt.) Hagyjam a fenébe az egészet?


2014. aug. 7. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

az hogy megnéz valakit, nem érdekel

de ha ott vagyok vele, hozzábeszélek, ő meg más csaj seggét stíröli végig, az igenis zavarna

2014. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Felhozzam még a témát, vagy hagyjam a fenébe?Nem igazán hihető amit mond. Illetve utána mondta hogy csak a kasszánál vette észre a csajt. Meg hebegett-habogott.

Tudom fölösleges nagy dolgot csinálni belőle, de nem akarok több ilyen "élményt".

2014. aug. 7. 14:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bunko.
2014. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 15 éve házasok lennétek, akkor elmegy. De ha vőlegényed, akkor fülig szerelmesnek kellene lennie beléd, így alapból nem kellene más nőket ennyire bámulnia.
2014. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
14%
Szerintem nem tudatos nála, van ilyen. Nem kell ezen fenn akadni ameddig csak nézi, nincs gond. Téged meg az ilyesmi ne zavarjon.
2014. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna. Ott vagyok mellette, ne alázzon már le azzal, hogy tudomást sem vesz a jelenlétemről!


Én ott helyben mondtam volna neki, nem balhézva, hanem szép nyugisan. Talán többet ért volna, mint most.

2014. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én most nem hoznám fel, ha újra előfordul akkor igen, megbeszélném vele, hogy nekem ez sz.rul esik, nézegesse a nőket ha nem vagyok ott vagy legyen diszkrétebb
2014. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
huseget fogadott nem vaksagott
2014. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zsani123 ***** válasza:
100%
hat ha ez tenyleg igy tortent, akkor undorito..viszont mostanaban azert tartsd nyitva a szemed.ha valakit megnez, az belefer...de ugy hogy ott vagy vele, es vegig bamul egy csajt, az mar regen rossz.felesleges ujra felhozni a temat, csak mostaanaban figyelj az ilyen dolgokra, es ha ilyen van szolj neki akkor, ne amikor hazamentetek.
2014. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak olyan kis csendes és ragaszkodó, nem néztem volna ki belőle, talán tényleg megfogta valami a lányban. Hagyom a francba. Csak most azon kattogok, hogy nem ismertem-e félre más tekintetben is. Ah, női túlagyalás.
2014. aug. 7. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!