Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ebben a...

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Párom szexpartner kereső oldalon regisztrált!?

Figyelt kérdés

Véletlenül láttam meg az előzményekben. Magam alatt vagyok. Miért csinálják ezt a férfiak???

Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Volt valaki hasonló helyzetben?


2014. aug. 8. 09:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan mit lattal az elozmenyekben?
2014. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Regisztrál egy oldalra, mivel elég csúnya már a neve is, inkább le sem írom. Pontosan ezért is kattintottam rá. Erre bejött az oldal és az adatlapja is... Elfelejtett kijelentkezni belőle. Kb 3 hónapja van fenn az oldalon.
2014. aug. 8. 10:00
 3/32 intrepid ***** válasza:
29%
Adjál neki több, változatosabb hancúrt, és nem fog elkivánkozni.
2014. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

off

persze hogy mindig a nő a hibás, ha a pasi szexmániás lesz.

2014. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
98%

kérdezd meg tőle?

otthon minden rendben köztetek, beszéljetek róla, mi hiányzik a kettőtök kapcsolatából?

2014. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Ez a fura, hogy eddig úgy gondoltam mindenről tudunk beszélni. Nem gondoltam volna, hogy van olyan vágya amit nem tudok kielégíteni. Az aggaszt, hogy még csak nem is mondta vagy éreztette ezt velem. Próbáltam ezt-azt az elején, de úgy vettem észre nem igazán akar eltérni a hagyományos "dolgoktól". Ezért döbbentem le mikor ezt ma megláttam.
2014. aug. 8. 10:14
 7/32 anonim ***** válasza:
82%
Ha az én páromnál látnék meg ilyet, azzal a lendülettel dobnám ki. Meg akar csalni vagy már rég megtette. Szerintem elég tiszta ügy...
2014. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 cernageza válasza:
92%
Én is regisztrálnék, és felvenném vele a kapcsolatot. Lenne ám csodálkozás.
2014. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunk egyébként eddig jól működött, nem volt vitánk, mindent meg tudtunk beszélni. Ha valami nem tetszett nyíltan elmondtuk a másiknak. Este ha hazaér biztosan rákérdezek mi az oka. Ami nagyon bánt, hogy babát tervez(t)ünk és nem én kezdeményeztem, hanem ő. Az is lehet már a pocimban van...

Nagyon elkenődtem. :(

2014. aug. 8. 10:18
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen,voltam hasonló helyzetben,igaz az én párom nem regisztrált,csak nézegetett,és ugyanígy fedeztem fel.Tudom,ez most nagyon kellemetlen érzés,mégis azt tanácsolnám,elöbb nyugodj le,úgy tűnik rengeteg férfi ezt csinálja :) Másodsorban fentebb is írták,hogy erről beszélni kell,ugyhogy ne azzal kezd,hogy leordítod a párod fejét,hanem elmondod a tényeket,mit találtál és hogy beszélni kell róla.Nem biztos,hogy te vagy ő a hibás,de valahol van valami bibi a kapcsolatotokban,amelyre oda kell figyelni,különben eldurvul a helyzet.Ezt kell előbányászni,megbeszélni és ha úgy gondolod,hogy túl tudsz lépni rajta,ha elfogadható a magyarázata,akkor változtatni kell,túllépni és soha többé nem foglalkozni vele.Egyiketeteknek sem!
2014. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!