Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ebben a...

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Párom szexpartner kereső oldalon regisztrált!?

Figyelt kérdés

Véletlenül láttam meg az előzményekben. Magam alatt vagyok. Miért csinálják ezt a férfiak???

Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Volt valaki hasonló helyzetben?


2014. aug. 8. 09:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság veled? Sikerült tisztáznotok?
2014. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
?
2014. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem voltunk itthon, rokonoknál töltöttük a hétvégét. Pénteken este ahogy hazaért már látta rajta bajom van. Nem vagyok az a típus aki magában tudja tartani, így elé álltam és megkérdeztem mi hiányzik neki, mi az amin változtatni kellene stb. Azt válaszolta minden a legnagyobb rendben. Majd rákérdeztem, hogy akkor miért van regisztrálva ilyen oldalon. Válasz: az régen volt. Mondom oké, lehet régen regisztráltál, de akkor miért nem törölted az adatlapod illetve miért jársz fel rendszeresen minden hónapban? Válasz: Nem szokott már ott nézelődni, max azért lépett rá mert értesítést kapott... De higgyem el engem szeret, csak én, illetve mi számítunk blabla... Elmondtam neki, hogy nem az első, hanem az egyetlen akarok lenni!

Mosoly szünet volt/van jelenleg. Nem tudok csak úgy túllépni ezen, de valóban az a megérzésem nem lépett félre, csak bosszant és fáj hogy ilyen oldalakat látogatott. Nem tudom mi lesz a végkimenetele a dolognak, elhamarkodottan sem szeretnék dönteni. Azt mondta mindent megtesz azért hogy boldogok legyünk és soha nem lépne félre. Beismerte hogy igazam van, és neki is rosszul esett volna fordított helyzetben. Igaz kicsit nehezen ismerte be, gondolom szégyelli...

Vacak egy helyzet ez...

2014. aug. 10. 21:22
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát.... Bírom ezt a mindent hárítok típust....

Szerintem most már figyelgesd, nyilván nem szabad elhamarkodott döntést hozni, ráadásul úgy, hogy nincs is rá bizonyíték, hogy volt valami (vagy lett volna). Nyilván ha volt is próbálkozás részéről, akkor most, hogy átbeszéltétek, abba kéne hagynia az egészet, ha komolyan gondolta, hogy fontos vagy neki és szeret.

2014. aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Természetesen figyelni fogom, remélem minden rendben lesz. Lehet tényleg még előttem regisztrált oda. Azt mondta azért nézett fel oda, mert üzenetet kapott időnként az email címére, és lehet így is van. Kérte próbáljam meg én törölni, mert neki nem sikerül. Hozzáteszem nekem sem jött össze a törlés, utánaolvastam egy kicsit, és mások is így jártak ezzel az oldallal. Képe nincs fenn, és semmi olyasmi hogy kit keres stb. Valamikor voltam fenn egy társkeresőn, a mai napig kapok email-eket, pedig már azt hiszem sikerült magam törölni onnan, de lehet mégsem...
2014. aug. 11. 16:01
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy tisztázódott a dolog. A párod elmondása alapján teljesen hihető a történet. Ha valóban ilyen oldalakon keresgélne, és rajtakapod nem sikerült volna hirtelenjében így kivágnia magát, ha csak nem egy zseni. Köszi ebből is tanultunk. Légy nagyon boldog!
2014. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Én azt kívánom Mindenki legyen nagyon boldog! Mindannyian megérdemeljük!

Azért ha megtudok valami újat írni fogok.

Köszönöm hogy írtatok! Nagyon jól esett!

2014. aug. 11. 20:54
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
szia. ha megadod az oldal nevét és a párod nicknevét, én felveszem vele a kapcsolatot kíváncsiságból. Ha tényleg csak az van amit állít akkor vissza se írna.
2014. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet.kérdezö irhatok privátot?
2014. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Nem szeretném kiadni az adatait, egyébként 5 perce léptem be és kb 3.-an kezdtek írkálni... Pfff nem semmi egy oldal... :(
2014. aug. 19. 22:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!