Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minél vegyesebb családból...

Minél vegyesebb családból származik egy gyerek, annál különlegesebb lesz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogyha többféle nemzetiség van a felmenők közt, akkor különlegesebb vonásokat örökölhet?


Nálunk mindkét fél részéről nagyon változatosak a felmenők, ezért is érdekel.


2014. aug. 12. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül lesz különleges.
2014. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Az én fiam az eléggé kevert.De nem érzem, hogy ettől lenne különleges.
2014. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy különleges, mint ember, hanem hogy különlegesebb vonásai lesznek e.
2014. aug. 12. 14:24
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
A vonasait nem a nemzetiseg, hanem a faj donti el.
2014. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem viszont lehet vele dicsekedni, ami nagyon idegesítő. Van egy osztálytársam, aki nem győzi hangoztatni, hány nemzetiségű felmenője vagy, és ettől ő nagyon menő...
2014. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

anyukam magyar- apum olasz.

nagymama magyar papa svab

egyik felmenom ciganyvolt,elvileg 100 evvel ezelott ferfi agrol japan volt az egyik szulo ( kicsit ferde is a szemem..),meg orosz is volt.. hohoo..A volegenyem pedig iraki kurd.. meglatjuk mi lesz :) kulonleges vonas? a oroszra hasonlitok,meg a szemem egy picit "japanos" :DDDDDD mas nem nagyon..

2014. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ó, utolsó akkor nálatok igazán kevert.

Én a saját őseimet nem tudom pontosan, csak annyit hogy vannak szerbek, olaszok, németek. Ennek ellenére én nagyon keleti szlávosan (orosz) nézek ki.

A párom orosz, neki az ősei lengyelek és tatárok (az utóbbi nagyon közelről, még a nagyszülei azok voltak).

Úgyhogy majd nálunk is meglátjuk :D

2014. aug. 12. 19:11
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem biztos. Nagyobb az esély a tehetség vagy szépség megjelenésére, mint egy beltenyészet esetén, az tény, de a genetikának vannak nagyon érdekes viccei. (És utána még ott a környezet, ami a felnövekvő gyereket nagyon sokat tudja farigcsálni és deformálni.)
2014. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Anyám szerb, apám bosnyák.

A férjem török perzsa keverék.

Van egy fiúnk, na ő elég kevert.

2014. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tiborunk válasza:
61%

Bizonyos örökletes betegségekre valamivel kisebb az esélye.

Európában az ismert történelem alapján állíthatjuk h minden nép a népvándorlások valamely hullámával került a helyére. A rómaiak szándékosan össze is keverték őket, de amúgy is sok helyen sok hullámban egymásra települtek. Az északiakról (skandinávok) feltételezik h nem járták meg indiát egy kis indogermán asszimilációért, kicsit másképp is néznek ki.

Még valami, genetikai vizsgálatok szerint az európai zsidóság közel-keleti férfiaktól és európai nőktől származik mégis van rájuk jellemző örökletes betegségük!

Keveredéskor általában az ősibb (színesebb) gének győzik le a kitenyésztett értékesebb tulajdonságokat.

Tiltják ezeket a kutatásokat mégis készülnek ilyenek kína európa gyermekei szellemileg túltesznek a többin, a kínaiak és az európai eredetű zsidóság évszázadokon át inkább belterjes volt családtervezésileg. És az eredmény elég jól sikerült.

2014. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!