Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen dolog már?

Ez milyen dolog már?

Figyelt kérdés
Nem voltam itthon, amikor hazaértem nem volt itthon senki. Anyám nappalos volt, neki már rég itthon kéne lennie. Apám külföldön dolgozik. Tesóm nem tudom hol van. Nem írták ki hova mennek, meddig lesznek, őszintén semmit. A telefonom meg le van merülve.

2014. aug. 8. 21:20
 1/4 anonim válasza:
Hú de borzasztó dolog! Nem is tudom most akkor mi lesz! Hagyd már hogy mindenki élje a saját életét meg csinálja a saját dolgát!
2014. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha egyedül voltál valahol már nem lehetsz olyan kicsi. Szóval szerintem ki fogod bírni egy kicsit egyedül otthon:) Nem kötelesek mindenről beszámolni.

Amúgy miért nem töltöd fel a telefonod?

2014. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom hol a töltő :D

Oké, hogy elmennek valahová, lehetnek akár hajnal kettőig is de legalább szóljanak.12 vagyok

2014. aug. 8. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:
menj att anyad bnojehez, en oda szoktam, v szomszedolni :)
2014. aug. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!