Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy a "párom" nős....

Kiderült, hogy a "párom" nős. Azt mondja, ha őt nem zavarja, engem se zavarjon, meg nyomta a szokásus dumát (szar házasság, sárkány az asszony stb). De én angyon beleszerettem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 07:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
9%

Mióta ismerkedtek/jártok?


Mutasd be minél több embernek a családodból, ismerőseidből, vidd el a baráti társaságaidba, és kérd meg erre őt is!

Akkor nem tud titkolózni, és számodra is kiderül, mi az igazság.

2014. aug. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szállj ki ebből a kapcsolatból amíg nem késő. Ha elúszik a rózsaszín felhő, csak a bonyodalmakat fogod látni.
2014. aug. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

5 hónapja vagyunk együtt.

Ismerik a szüleim, testvéreim. Én is ismerem a munkatársait.

2014. aug. 15. 08:09
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

3: Akkor menj tovább! Majd kiderül, mit gondol komolyan.

Szar a házassága? Mért van akkor benne még? Ennyire tutyimutyi lenne? Ez bizony az ő döntése, akkor viszont jó a házassága. Ismerkedj össze a feleségével, szüleivel, mint a barátnője! Gyerekek is vannak?

2014. aug. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Menekülj!
2014. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

Hasonlot eltam at en is.

3 honap utan derult ki, hogy nos. Nincs koztuk semmi csak a gyerekek miatt, hamarosan elvallnak, az asszonynak is van pasija, lakas hitel.... estig sorolhatnam.

Aztan lassan lassan kiderult az igazsag is. Hat en a mai eszemmel nem kezdenek nos pasival, mondhatna nekem barmit.

2014. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%
6: Mi derült ki lassan-lassan? És hoygan derült ki?
2014. aug. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Külön élnek, mert külön városban dolgoznak. Nem működött így a dolog köztük, de a gyerekek miatt 2-3 hetente hétvégén eljátszák, hogy minden rendben.

2 gyerekük van.

2014. aug. 15. 08:35
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

8: Ha eleve külön élnek és 2-3 hétig nem is találkoznak csak egy hétvégére, akkor azon az egy hétvégén már ugyan miért kéne eljátszani a boldog családot? Ez teljesen irreális. Ez csak egy jó kifogás arra, hogy ne kelljen elválnia. Ilyen körülmények között már rég vált volna, ha akarna.

Egyébként minden nős pasi azt mondja, hogy már nem szereti a feleségét, nincs köztük semmi, külön alszanak, na jó, ha nem is külön, de hozzá sem ér soha, . . . . Ezt a dumát nem szabad bevenni :)

2014. aug. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
44%
Adj neki ultimátumot, ha 3 héten beadja a válóperes papírt, úgy, hogy te is látod, vele maradsz, ha nem, jobb ha szakítasz, mert nem vagy neki elég fontos. Az, hogy mit mondd, tök mindegy, ne higyj neki.
2014. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!