Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy régi barátnőm férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy régi barátnőm férje szexuális üzeneteket írogat nekem és felhívott magunkhoz, mikor az asszony nincs otthon! El kéne mondanom a nőnek?

Figyelt kérdés

Régen barátnők voltunk, de neki ez a kapcsolata nagyon régóta tart (7+ év) és én akkoriban még inkább buliztam és nem volt komoly kapcsolatom, lenézett. És megszakadt a kapcsolat, pedig én próbálkoztam.

A pasi régen is írogatott, gondoltam ha megházasodnak, akkor abbahagyja, de nem. Szólnom kéne, vagy már nem az én dolgom?



2013. dec. 12. 10:39
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem kellene szólnod, nem is biztos, hogy hinne neked. A pasit meg küld el melegebb éghajlatra.
2013. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Az összes üzenet megvan a közösségi oldalon, azt nehéz lenne letagadni.
2013. dec. 12. 10:45
 3/52 anonim ***** válasza:
74%

Minek szólnál? Így úgy jön ki, hogy szándékosan tönkre akarod tenni a kapcsolatát.

Nem egyszerűbb lenne letiltani a közösségi oldalról? Letiltani a telefonszámodról?

Aki nem akarja hogy üzenjenek neki az így oldja meg. Töröld a fickót az ismerőseid közül, tilts le..De ne akarj te lenne a "kis irigykedő sze***t" aki tönkreteszi mások életét..

2013. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

Erre a kapcsolatra nem irigykedek. Csak kívülről megy a tökéletes házasság kép, közben meg ez van. Amúgy ha anno a csaj nem koptatott volna le, akkor persze szólnék, de így nem tudom...

Nekem is van párom 3 éve, szóval irigy nem vagyok:)

2013. dec. 12. 10:52
 5/52 anonim ***** válasza:
99%
Szépen összeszedném az üzeneteket, elküldeném az emberkének egyben és a végére odabiggyeszteném, hogy még egy ilyen és megy a csomag a feleségének.
2013. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%

"A pasi régen is írogatott"


Azaz kb 7 éve írogat neked?!


Ugye nem azt akarod mondani, hogy te egyetlen irogatására sem válaszoltál a 7 év alatt???

2013. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Nem 7 évig folyamatosan.


Válaszoltam, nem írtam, hogy nem. Írtam, hogy ott van (az akkor még) barátnője és nekem ilyet ne írjon. Felfogta, mart pár hónap múlva újra. Most házasodtak és gondoltam eltűnt, de felbukkant, hogy nem jó a nemi életük és rám gondol...

2013. dec. 12. 11:11
 8/52 anonim ***** válasza:
96%

5-el teljesen egyetértek.

Mielőtt szólnál asszonykájának, előtte figyelmeztesd, hátha észhez tér.

2013. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Ha kérdeztem, hogy mégis mi lesz ha elmondom, arra sosem válaszolt.
2013. dec. 12. 11:22
 10/52 anonim ***** válasza:
87%
HA nem szóltál neki, mielőtt hozzáment, hogy megóvd egy marha nagy hibától, akkor most tönkretennéd a házasságát?
2013. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!