Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok, mekkora Volt az elsö...

Párok, mekkora Volt az elsö közös lakásotok?

Figyelt kérdés
Vagy most mekkora lakasban laktok? A 40nm ket fore mennyire pici?
2014. aug. 15. 17:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%
Ha van egy nappali + kisszoba,akkor még 1 gyerekkel is elmegy.
2014. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

120nm - ez bazinagy de örököltük és nem tudjuk eladni mert most szinte semmit nem kapnánk érte :/

Ha minden jól megy akkor tavasszal születik a babónk, vele már kicsit jobban belakjuk de még így is nagy lesz...

A 40 nm két főre még nem rossz bár én egy idő után bekattannék akkora helyen. Számomra az ideális egy gyerekkel olyan 90nm lenne. Két főre meg 60 nm.

2014. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
41%

Az első lakásunk egy galériás albérlet volt. Nagyon kicsi konyha + fürdő + előszoba, viszonylag nagyobb szoba, félig begalériázva. Szerintem olyan 30-40 m2 körül lehetett, de a rossz elosztás miatt nem érződött annyinak.


Most egy újépítésű házban lakunk, amerikai konyhás nappali + egy kis szoba (félszobánál egy kicsit nagyobb). Szerintem ez is 40 m2 körül van, de összehasonlíthatatlanul jobb. És teljesen elég, ha jön valami ismerős vagy rokon, az sem okoz gondot, van hol altatni.

2014. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
14%
2 szobás 55 nm2-es lakás, ebbe is nőttek fel a gyerek. Néha tinédzserkorba volt veszekedés a közös szoba miatt de szerencsére ha elmúlt aztán majd 30 évesek voltak mikkor elköltöztek a gyerek annyira bevált.
2014. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Az első lakásunk egy 30 nm-es egy szobás lakás volt. Ide született a lányunk, aztán még pár hónapos volt, amikor nagyobba költöztünk. Azóta is itt élünk, ez 53 nm-es 1+2 félszobás, tehát van egy nappali és két félszoba, ami a háló. Tervezzük, hogy veszünk egy kertes házat, de az sem lesz sokkal nagyobb, a lényeg a kert lenne.
2014. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
23%
48 négyzetméteres nappali+háló. albérlet. itt élünk 3 éve. kettőnknek bőven elég. Ide születik a gyermekünk is most ősszel, és szerintem egy gyerekkel még nyugodtan el tudunk itt férni.
2014. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
14%

az én lakásom Pesten van, az 45 nm, 2 fönek, de 3-nak is elég.

párommal a közös lakás (külföldön), amit bérlünk 30nm, ide született a babám, jo lenne nagyobb lakásba költözni...de egyelöre esélytelen :( mivel határozott idejü munkaszerzödés kellene nekem is..igy csak egy keresetet néznek, és max. a kereset 35%-ért lehet bérelni lakást... ezen a ponton elakadtunk. igy 30nm és 520 euro.

2014. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
28%

35 nm

teljesen elég 2-nknek nem is váltunk, egyedül a konyhát nem szeretem, mert az kicsi.

Ha a baba megszületik, akkor kb 1 éves korában tervezünk öltözni, hogy legyen saját szobája

2014. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%
55 nm-es, kétszobás lakásban lakunk. Két főnek bőven elég, egy gyerekkel már csak éppen hogy. Jobban örülnénk, ha lenne még egy szoba. De sok múlik a lakás elrendezésén, a szobák számán, kialakításán.
2014. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%
3 szobás, kb 80 nm. Még mindig abban lakunk.
2014. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!