Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégén volt az esküvőm egy...

Hétvégén volt az esküvőm egy kis szomorúsággal vegyülve. Ti h reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
Szüleim tiltakozása ellenére (az a kifogásuk ellene, hogy nagyon szegény családból jön és nem őt képzelték hozzám) hozzámentem a páromhoz a hétvégén. Szüleim el sem akartak jönni az esküvőre, melyre végül is eljöttek (elég letörten) ) de 7-óra körül már mentek is haza nem maradtak ott velünk reggelig. Nem örültek, táncoltak együtt velünk. Szerintetek? Persze tudom h büszkébbek lehettek volna rám ha egy olyan férfit választok akinek van valamije, de akkor is.
2014. aug. 10. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Majd idovel megbekelnek, ha jo es tartos a hazassagod, vagy jon az "ugye en megmondtam", ha rossz a kapcsolata es valas lesz a vege.
2014. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Én meg sem hívtam volna őket. Olyanoknak semmi keresnivalójuk az esküvőnkön, akik ellenünk vannak.

Ja, és hogy nem csak s***et csinálok a számból: a héten házasodom, és NEM lesznek ott a saját szüleim. Nekik ugyan nem konkrétan a párommal van kifogásuk, hanem alapból az életvitelünkkel (= mert külön merünk élni, nem egy fedél alatt velük), de amiket megkaptam, azok után egyikük képét sem akarnám ott látni.

Nem is értem, miért hagytad, hogy megjelenjenek.

2014. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Csalódottak voltak, nekik nem volt mit ünnepelni, de mégis elmentek és szerintem ez jó dolog. Az megint más kérdés, hogy nem azt választottad, ami szerintük a legjobb, és nem is fogadják el a helyzetet..
2014. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

én úgy reagálnék rá, hogy ahelyett, hogy az eseményről beszélgetnék a férjemmel, inkább gyakorizok...


Ne haragudj, de végtelenül elkeserítőnek találom, hogy az esküvőd másnapján itt lógsz. Azért sok boldogságot :)

2014. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
"nem őt képzelték hozzám" Mindegy, hogy miért mondták ezt, ez ne legyen neked mérvadó. Nem nekik kell vele élniük, szóval innentől kezdve nem releváns a dolog. Azért illet volna nem búvalb@ßott pofával végigülni az eseményt, ennyi szívességet tehettek volna.
2014. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez olyan szemétség :( Jobb lett volna, ha inkább otthon maradnak, akkor legalább nem rontják el a kedvedet. Nem értem, hogy tud egy szülő így viselkedni a saját lányával. Szerintem hanyagold őket, jobban jársz.
2014. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Abszolut osztom az elso velemenyet.


1. Jo lesz a hazassag, akkor megbekelnek idovel

2. Nem lesz jo a hazassag, akkor viszont mindennap hallgatod, hogy ok bezzeg megmondtak.

2014. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én úgy reagálnék erre, hogy a szüleim egyik meg azt, amit főztek, és pedig boldog leszek, nélkülük is.


Ideje volna felnőnöd. Vagy boldog akarsz lenni, vagy a szüleid örök kislánya maradsz. Ha nem vagy hajlandó felnőni, akkor előbb-utóbb magad teszel arról, hogy pokol legyen a házasságod és a szüleid "mert mi megmondtuk előre" szöveggel zsarolhassanak téged.


Ha viszont képes vagy felnőni, leválni a szüleidről és szeretni a férjedet, akkor nem számít, hogy a szüleid mennyire aljasok és miért. Szomorú, hogy ilyen szülők, de ezen egy idő után át kell tudni lépni.

2014. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
undorító még 2014-ben ez a kasztközpontú kommunizmus előttről maradt úr-izmus, kommunista felfogás darabos maradékaival kerített hozzáálás. És mindenhol ez van- Mikor érti már mindenki meg, a gyeremekem jövendőbeliét nem én választom, nincs jogom fenntartásokra, nem én fogok vele élni. kész. minden anyós após vita onnan ered, hogy uralni akarjuk a saját gyerekünknek még az ízlését it.
2014. aug. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem nagyon keresném őket, ha így állnak hozzá a párválasztásomhoz. Eleve az esküvőre sem hívtam volna meg őket, inkább tartottam volna kéttanús verziót, de ne rontsa el senki életem egyik nagyon fontos pillanatát.
2014. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!