Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legaljasab dolog,...

Mi volt a legaljasab dolog, amit elkövettek ellenetek és hogy reagáltatok?

Figyelt kérdés
Bármilyen kapcsolatbeli konfliktus érdekel.
2014. aug. 9. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Még általános sulis voltam,volt egy nagyon jó barátnőm.Ovis korunk óta barátok voltunk,de lett neki egy kancigány pasija,tudta hogy ellenzem(jogosan,mert nem egyszer megütötte a barátnőm)Én meg mondtam a csajnak hogy hagyd el a kis cigány pasidat. Aggódásomért hála,elmondta annak a vadállatnak mit mondtam rá,és megverettetett úgy vele hogy nem bírtam részt venni a nyolcadikos ballagásomom.:'( Azóta nincs barátnőm,de soha többé nem is lesz. Mindig fiúkkal barátkozom,azok legalább őszinték. 26N
2014. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úristen. Legalább kapott valamit a tettéért?
2014. aug. 9. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pár, de mindegyikből tanultam, és mindegyiktől tudtam fejlődni és előrébb lépni.


A legutóbbi az előző munkahelyemen volt, ahol már több, mint 1 éve dolgoztam, megcsináltam szinte mindent. IT és közgazdasági problémát, teljes gondossággal jártam el a cég pénzügyeiben, a főnököm 2-3 hónapon keresztül azzal hitegetett, hogy versenyképes piaci fizetést kapok a gyakornoki bér helyett, amikor pedig a szerződés aláírására került volna a sor, közölte, hogy minimálbér.


Ezt követően kiléptem, jelentkeztem néhány multihoz, és most bruttó 420 körül kapok havonta, egy motiválóbb, dinamikusabb munkakörben, ahol van lehetőségem fejlődni és 1 év után még nagyobb bért és még nagyobb felelősségi kört kaphatok.


Összességében tökéletes döntést hoztam azzal, hogy nem alázom meg magam, és nem szolgáltatom ki magam egy olyan embernek, aki nem korrektül bánik velem.

2014. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A legaljasabb? Nehéz választani, de talán azt hiszem az fájt a legjobban amikor a drága Hugicám ellopta az ékszereimet. Ekkor volt 19 éves. Eladta őket, majd mint aki jól végezte dolgát sunnyogott, amíg ki nem derült... És mindezt tetézve Anyám az ő pártját fogta. Pedig mint utólag kiderült őt is megszabadította pár ékszerétől! Se szankció, se semmi. Azóta nem is beszélek velük!
2014. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Hmm akik leszavaztak vagy cigányok,igen cigók,mert azok vagytok!!!Vagy olyan emberek akik ugyanúgy cigány mellett élnek.Nos ez esetben remélem titeket is jól megvernek.
2014. aug. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!