Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már így magatok?

Éreztétek már így magatok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.Szerettem volna a közelbe találni olyan sulit,amit szerettem volna,de a közelünkbe nem volt,így kénytelen leszek kolis lenni.Az anyukámmal nagyon jó a viszonyunk és nem akarnám itt hagyni.Sokat betegeskedik és lelkileg sem mindig stabil,ezért nagyon félek,hogy bármi baja lesz,míg én távol vagyok.Lehet,hogy én reagálom túl,de így,hogy már csak 2 hét van a nyárból egyre jobban félek,hogy rossz döntést hoztam..

2014. aug. 18. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem lesz semmi gond, távolról is tudod anyudat támogatni. Én csak főiskolásként lettem koleszos, de jó is volt...
2014. aug. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, így is el tud érni, ha baj van, nem maradsz le semmiről. Milyen messze van a koli?

És milyen rokonaitok vannak még anyukáddal?

2014. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb 2 és fél óra vonattal és az átszállás,hogy mikor melyiket érem el.A nagypapám akit ápol és az apukám,akivel pont emiatt sokat veszekednek,mert mindig papával van elfoglalva.Eddig én csináltam a legtöbb házi munkát főzés,mosás stb.De így félek,hogy több terhet kell viselnie és apuval is sűrűbben veszekednek..
2014. aug. 18. 00:24
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Hát nem tudod megoldani az ő problémáikat, és nem is szabad!

Majd meglátod, hogy így kiegyensúlyozottabb lesz a család, ha nem veszed át a terheiket.

Ezekre nekik kell megoldást találniuk, nem tehetik az ő gondjaikat a Te válladra!

2014. aug. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Anyukád velnőtt ember, nem egy 15 éves gyereknek kell az ő peoblémáit meoldani, vagy azzal foglalkozni. Ezt gyorsan felejtsd el.

Nem szabad folyamatosan az anyukádon kattognod, élned kell a saját életedet is.

A kollégium nagyon jó, és 9,5 évet töltöttem koliban, 14 voltam amikor előszőr.. Nagyon szerettem.

Viszont volt nálunk olyan, mint te, ő nem bírta, mert NEM AKARTA bírni.. Ndig az anyukáján és a nagyapján kattogott( anyukája 3 ukat egyedül nevelte, és azon aggódott, hogyan les, ha ő nncs otthon. Nem tudom t hitt, hogy ő 15 évesen váltja meg a világot tthon? Igazából az anyukája tök talpraesett volt.

Aztán 2. Ban a pappája meghalt, és bűntudtata volt, képes vol mindg beteget jeleneteni, szimulálni, ki is buktt a gimiből, pedig előtte nagyon jól tanult.

Ne ess ebbe a hibába,. Ha "baj lesz" akkr sem amiatt történik, mert te koi an vagy.. Bár nem értem mit értsez baj alatt

2014. aug. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek.Most kicsit megnyugodtam :)
2014. aug. 18. 13:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem is csoda, ha anyud labilis, ha apád ilyen és emellett még egy nagybeteget is gondoz. Lehetne apád több belátással.
2014. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!