Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után éreztétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillus0501 kérdése:

Mennyi idő után éreztétek magatok szerelmesnek adott párkapcsolatban? Elsősorban pasik válaszoljanak

Figyelt kérdés

Elkezdesz randizni egy lánnyal, és mennyi idő után szoktad azt érezni, amire azt mondod, hogy szerelmes vagyok..

Szerintetek a szerelem azonnal kialakul? Nekem hónapok kellenek..

25L


2013. júl. 5. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire fogja vissza az érzelmeit :) Nemrég volt kint egy kérdés erről és 10-ből 9-en azt írták, hogy gyakran túl korán szeretnek bele valakibe...Szóval nem kell túl sok idő hozzá :)
2013. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor összejöttünk, a férjem is meg én is nagyon hamar szerelmesek lettünk, már az első randin... persze akkor még nem tudatosult azért... de 1 hét után már szerelmet vallott. 3 héttel később meg megkért:)


de ez mindenkinél más... van aki 1 -2 randi alatt képes, és van aki 4 év után sem, ismerek ilyet is..


27/ N bocsi hogy nőként válaszoltam

2013. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
semmi baj :) örülök, hogy válaszoltál
2013. júl. 5. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is nehezen jön hónapok kellenek szintén. sőt van is volt akibe szakitaskor zugzam bele volt akibe meg soha
2013. júl. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!