Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem éreztétek magatok...

Ti nem éreztétek magatok kellemetlenül az orvosnál, amikor szívhangfigyelőnél hallani lehetett, ahogy dolgoznak a belek?

Figyelt kérdés
Én első alkalommal meglepődtem, hogy egyáltalán van ilyen készülék. A doki mondta, hogy mikor halljuk a baba szívverését, meg mondta, hogy a zaj egy része az emésztésem. Akkor nem is tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, olyan jó volt hallani a baba szívhangját. Aztán következő alkalommal nagyon elbújt, és negyed óráig üldözte a doki, és közben nem egyszer lehetett hallani, hogy bizony puki készül a hasamban. Olyan kényelmetlenül éreztem magam. Veletek volt már ilyen? (Eléggé aktív vagyok ilyen ügyben, gyakran kell sajnos szellentenem is, de nem gondoltam, hogy valaha így fogom ezt visszahallani.)
2013. ápr. 28. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt kellemetlen a számomra :)
2013. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Működik az emésztésed. Ez van. Talán a doki is szokott pukizni :)
2013. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj az természetes, ez olyan mintha szégyelnéd, hogy dobog a szíved.
2013. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:) De cuki!!! Aranyos gondolatok!
2013. ápr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!