Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ragaszkodnátok ahhoz, hogy...

Ti ragaszkodnátok ahhoz, hogy az exetekkel mentek vásárolni, vagy lenyelnétek a békát?

Figyelt kérdés

A férjemmel 5 éve váltunk el, 2 gyerekünk van. Amióta iskolások, minden évben elmegyünk együtt megvenni az iskolához szükséges dolgokat. Együtt döntünk és felesben fizetünk.


A mostani párja viszont anyagi és féltékenységi megfontolásból szeretne velünk jönni. Az exem szerint bírjam ki, majd ha nagyon beleszól akkor ő leállítja.


Ti belemennétek?


2014. aug. 19. 13:09
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, te még szereted-e az exedet. Ha igen, nem mennék így, de ha túl vagyok rajta és elfogadtam az új párját, esetleg a gyerekem is nagyon szereti, akkor hajrá:)
2014. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
76%

Na de minek oda együtt menni az exeddel? Nem bíztok egymásban anyagilag?

Vegye meg az egyikőtök, aztán elszámoltok. Nem is értem.

2014. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%

Miért zavarna téged a barátnője? Nem randira mentek, hanem vásárolni.

Egyébként szerintem is vásárolhatnátok külön, nem kell együtt. Akik házasok, azok sem mind együtt vásárolnak.

2014. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
95%
5 éve elváltatok miért ne, előbb utóbb úgyis neked is párod és ő is fog veletek menni valahova. Áskálódás ellen meg ha együtt működsz előbb beleun.
2014. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
95%
Miert ne?
2014. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Nem vagyok belé szerelmes, van párom, őt szeretem.

Azért együtt járunk, mert nekünk így jó. Évek óta jól működik így.


Azért nem szeretném, mert nem akarom hogy beleszóljon hogy túl grága amit választunk.

2014. aug. 19. 13:19
 7/39 A kérdező kommentje:
"túl drága"
2014. aug. 19. 13:19
 8/39 anonim ***** válasza:
62%
Mi az, hogy belemennénk-e?? Az exed párja eddig belement, hogy te nélküle menj az ő párjával. Akkor mi a kérdés?
2014. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Nem ment bele, mert tavaly ilyenkor még nem voltak együtt.

Eddig még senkinek nem volt vele problémája, sem az én párjaimnak sem az övéinek.

2014. aug. 19. 13:21
 10/39 A kérdező kommentje:

Amúgy nem értem, mi olyan furcsa benne. Az exemet is érdeklik a gyerekek dolgai, fontos neki hogy része legyen az életüknek. Ez egy évben 1-1,5 óra max. Nem járunk együtt kávézgatni, nyaralni, ezen kívül főleg e-mailen tartjuk a kapcsolatot.

Nem azért jön, mert fél hogy minden szart összevásárolok, hanem mert érdekli hogy miből, mivel fognak tanulni a gyerekei egész évben.

2014. aug. 19. 13:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!