Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság egyre több feleség...

Manapság egyre több feleség lép félre, a statisztika is ezt bizonyítja. Mi ennek az oka? Vagy alapvetően egy nőt mi motivál a félrelépésre?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 14:18
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2014. aug. 19. 14:19
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Boldogtalan párkapcsolat, amelynek a megoldását kívülről várja. Olykor nem is alaptalanul.
2014. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Le van írva a cikkben!
2014. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Egy férfit mi motivál erre? Na... kb. ugyanez a nőt is.

Boldogtalan, valamilyen téren nem kielégítő, beszürkült kapcsolatból való kiút keresés. Nagyjából ennyi.

2014. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is a Hír.Ma nem egy hiteles híroldal. Másodszor ha elolvastad a cikket, akkor látod, hogy egy amerikai "statisztika" a hibpvatkozasi alap, ami nem szita tisztítja, csupan nehány valaszadónak alapuló közvélemény-kutatás. Harmadszor egy olyan cikkre, amelynek írója "Annamária" nem kellene alapozni.
2014. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Egy barátnőm azért tette, mert a párja nem szexelt vele egyáltalán! Válni nem tudtak akkor külön-külön halnánk éhen, keveset kerestek, közös lakás stb. És keresett egy szexkapcsit. Én megértem. Én is hasonló cipőben járok azért akarok elköltözni, de hát nem egyszerű.
2014. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Előttem már leírták, valamint még azt is hozzátenném, hogy szerencsére a nőkkel szemben sok téren változott a hozzáállás, szabadabbak, kötetlenebbek, így ez hozzájárul ahhoz, hogy megtegyék, régen sokkal kevesebben tették. Ma már nem kell elfogadni, hogy ez van és kész, nem kell belerokkanni, ha boldogtalannak érzi magát az ember, keresheti mindenki a saját boldogságát. Ezt nőként mondom, és a saját boldogság-kereséssel teljesen egyetértőként, de ennek nem mindegy a módja, bár már láttam annyit a világból, hogy kevésbé ítélkezem, mindenki a maga értékrendje szerint él. Ha valakinek ehhez gyomra van, tegye, ha úgy érzi, jó neki.
2014. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

pl a nem létező nemi élet a férjjel

azért egy egészséges nőnek szüksége van rá nem ?


az érzelmi töltet hiánya

ezt megkaphatja a szeretőtől


önbizalom hiány

ezzel pótolja

2014. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy régen ugyanígy volt.

At lehet, hogy a nők nem mertek annyira félrelépni, mert sokkal súlyosabb volt a büntetés, mint ma - de ugyanúgy és ugyanannyian akartak.

A nő teste eleve úgy van kialakítva, hogy a belsejében (is) tudja versenyeztetni a férfiakat, és olyan is van, hogy egy jó apa mellé keres jó génekkel rendelkező szeretőt, a vérfrissítéshez (tehát nem csak szórakozásból).

Nem új dolgok ezek.

2014. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Milyen gusztustalan stílusban íródott ez a cikk:( Már épp ideje volt, hogy a nők is lépjenek valamit, ha nem érzik jól magukat a házasságban. Egy idő után már eljutunk oda is, hogyha hamarabb kiismerik az adott férfit, össze se házasodnak vele és akkor megcsalás se lesz.
2014. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!