Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok én rossz...

Mennyire vagyok én rossz ember, ha egy "baleset" történt az egyik közeli hozzátartozómmal (és engem nem érint meg)?

Figyelt kérdés

Szóval egy kis élettörténet: Szülők elváltak, igazából 18 éves korom óta apa nem nagyon törődik velem pl 19-20 éves koromban nem is láttam másfél évig, szóval egyáltalán nem keresett engem aztán egyszer megjelent majd megint fél év szünet szóval így értitek, nem a legjobb a viszony sem. Meg nem is nagyon érdekli az, hogy mi van velem. (Neki van másik családja most terhes a harmadik gyerekkel a felesége) erre valamelyik nap kapok egy ilyen félreküldött sms-ben amit nem szeretnék részletezni de nem nekem szánta de egyértelműen kiderült belőle, hogy meg akarja csalni a feleségét.


----------------------------------------------------------

(eddig volt a történet)



Majd pénteken szívinfarktust kapott amit úgy elfelejtettek velem közölni, szóval így Hétfőn tudtam meg ezt, hogy kórházban és még ki kell vizsgálni mert lehet, hogy súlyos, na most ez lenne a gondom :/


----------------------------------------------------------


Megsértve érzem magam, hogy annyit se számítok neki, hogy ilyen esetben értesít ő vagy éppen a felesége és a másik, az hogy nem érzek SEMMIT. Szeretném érezni az ilyenkor normális emberi reakciót és a vele járó érzelmeket az aggódást, nem tudom ez így lehet hülyén van kifejezve. Szóval tudom mit kellene érezni, és örülnék neki ha tudnám, de nem tudom.. Egyszerűen nem aggódom és nem is érdekel..(tudom így kimondva durva de tényleg nem hat meg) Persze nem szeretném, hogy meghaljon de ...


----------------------------------------------------------

(Nem vagyok pszichopata de nincsenek rendben minden téren az érzelmeim.)


A kérdésem: Nagyon rossz ember vagyok emiatt ? Egy embernek se mertem eddig erről beszélni, mert magamba én tudom, hogy ezért rossz vagyok. De meg kérdezném a ti véleményeteket is.



ui: Remélem olvasható lesz a kérdés és az elválasztó vonalak nem mosódnak össze a szöveggel.



2014. aug. 19. 14:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy először azt hazudta, hogy hétfőn történt és később kiderült az hogy pénteken történt.
2014. aug. 19. 14:58
 2/15 A kérdező kommentje:

Elég hosszú, szóval köszönöm annak aki elolvassa.

Egyébként 21 éves vagyok jelenleg.

2014. aug. 19. 15:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene jobban szeretned, mint ő téged? Egyszerűen nem vagy lábtörlő. Majd törődik vele az a család, amit választott.
2014. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagy rossz ember. Az apad egy felelotlen, onzo barom. Nem csoda, hogy nem valt ki beloled erzelmeket. Barki ugyan igy erezne a helyedben, ezert ne okold magad.
2014. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Az illem úgy kívánná, hogy meglátogasd, de teljesen érthető, ha nincs felé semmiféle kötődésed. Ahhoz nincs közöd, hogy a terhes feleségét csalja-e, vagy sem.
2014. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát gondolom törődik vele, igen de azért mégis csak nekem is egy hozzátartozóm.
2014. aug. 19. 15:02
 7/15 A kérdező kommentje:
A meglátogatás nem lehetséges, ugyanis külföldön történt ez Németországban és ott is van kórházban.
2014. aug. 19. 15:03
 8/15 anonim ***** válasza:
9%
Még mindig fizeti utánad a tartásdíjat?
2014. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Írod, hogy nem túl jó a viszonyotok, nem annyira tartjátok a kapcsolatot - így miért vagy meglepődve, ha nem értesítenek?


Megértelek, hogy szeretnéd a normális emberi reakciót érezni, meg az aggódást, de nem vagytok szoros kapcsolatban, így nem jön elő belőled.


Nem tartalak rossz embernek, és te se tartsd magad.

2014. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Soha nem fizette, de nem tudom ez hogyan kapcsolódik ide.
2014. aug. 19. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!