Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy tartós egy kapcsolat...

Lehet úgy tartós egy kapcsolat, ha a nő minden téren butább, gyengébb, kevésbé "népszerű" ember, mint a férfi?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés most rólam szól. Kettő hónapja vagyok együtt a párommal és kevésnek érzem magam mellette. Szeretem őt, minden jó és szép, boldog vagyok hogy ő az enyém, de kisebbség érzésem van mellette. Őt nagyon sokan ismerik, kedvelik az emberek, sűrűn csörög a telefonja, hol munkára hívják, hol sörözni, mindenkinek kell valamire, engem meg a kutya nem hív. Nincsenek barátnőim, mert eleve kicsit antiszociális ember voltam idáig, akik voltak azokkal megromlott a kapcsolatom. Ő viszont emberszerető és őt is szeretik. Emellett sok mindenben megállja a helyét, munka terén is, én meg egyszerűen alap dolgokat sem tudok sokszor (pl. főzés), tudom ez az én hibám is, de tipikusan olyan anya gyereke vagyok, aki ki volt mindig szolgálva. Fiatalabb koromban nem érdekelt ez a dolog, lefoglalt a tanulás és most döbbenek rá, mennyire éretlen vagyok a páromhoz. Sokszor lebuktam már azzal kapcsolatban hogy mennyire tudatlan és béna vagyok. Úgy érzem egyes egyedül az ágyban tudok teljesíteni (ezt korábbi partnerektől tudom), de ezt nagyon kevésnek érzem ahhoz, hogy én legyek neki álmai nője. Ez mellett a korábbi partnerek azt is elmondták, sőt a húgom is, hogy néha vannak buta, szőke nős megjelenéseim, így újabban már inkább meg sem szólalok, nehogy hülyének nézzen. Szeretnék okos, ügyes, talpraesett nő lenni, de nem tudom hol kezdjem, mindenesetre elég kevésnek érzem most magam mellette mint ember.
2014. aug. 21. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos elkezdődött nálad az irigység a másik fél felé, igaz még csak rejtve, de jelen van. Így ennek a kapcsolatnak nincs és nem lesz jövője, mert gyakorlatilag az ágyon kívül semmiben nem vagy partnere.Sose törekedj arra, hogy bárkinek is "álomnője" legyél, hanem törekedj arra, hogy egyenrangú partnere és társa legyél. Akkor sikeres leszel az élet minden területén.
2014. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Ne tedd tönkre magad ilyen kapcsolatban.
2014. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Gyakorolj főzni. Olvass. Tájékozódj. Ha már saját barátaid nincsenek, ragadd meg az alkalmat, és amikor közösen mentek a barátaihoz, akkor nyiss feléjük. Válts élet és szemlélet módot.
2014. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Először is az önbizalmad növelésével kezdd. Keress olyan munkát, amiben sikeres vagy. Ha ez a műkörmözés, akkor azt! Ha irodai munka, akkor azt! Valamit, amiben TE jól érzed magad, sikerélményeid vannak, és megélsz belőle. A munkával már az ismeretség is jön.

Értelmesnek tűnsz a kérdésed alapján, szőke nős pillanatai mindenkinek vannak. Ha meg tényleg butácskább vagy, mint az átlag az se baj addig, amíg nem próbálsz okoskodni olyan dolgokban, amikhez nem értesz. Keresd meg azt a területet, amiben te lehetsz a szakértő.

Főzés: mindenki le tud követni egy receptet, nem? Nem olyan bonyolult.

Amint meglesz a saját egzisztenciád, máris fényesebben látod a jövődet, jövőtöket. Hajrá!

2014. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha kaptál egy szuper férfit az élettől az nem véletlen. Van benned valami amit ő tart értékesnek. Ne zavarjon hogy nincsenek barátaid, majd közös lesz a baráti társaságotok ha többet találkozol az ő barátaival. Ő barátkozik a férfiakkal te pedig az ő barátainak a társaival megtalálhatod a közös hangot. Akkor még kellemesebbek lesznek a baráti összejövetelek. A főzésben akár tőlük is kérhetsz tanácsot, vagy szakácskönyvből.

Főzni nem olyan nagy tudomány. A legnehezebb kitalálni hogy mik azok az ételek amiket mind a ketten szerettek és szívesen látnátok az asztalon. Aztán már a szakácskönyv és a net segítségével simán el tudod készíteni. A harmadik készítése után már kisujadban lesz az adott étel elkészítésének a módja. Hidd el hogy gyakrolott háziasszonyok is sokszor előveszik a receptkönyvet. Ha okos , ügyes és talpraesett nő szeretnél lenni akkor viselkedj úgy és ha valamiben megakadtál ne szégyellj segítséget kérni ( de ne cicababásan, hanem természetesen), mert azzal hogy vállalod a gyengeséged még erősebbnek látszódhatsz. Sok sikert és sok boldogságot kívánok!

2014. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat és tanácsokat, majdnem elsírtam magam. :) Akkor ezek szerint mégsem vagyok olyan menthetetlen.
2014. aug. 21. 14:11
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Nekem soha nem működtek azok a kapcsolataim ahol kevesebbnek éreztem magam mint a férfi, pedig nem érzem magam butának vagy hülyének de ezek a férfiak mindig éreztették velem hogy ők jobbak... hamar vége lett a kapcsolatnak, inkább léptem.

Csak rajtatok múlik hogy fog e ez gondot okozni, előre ezt nem lehet megmondani de ha a párod nem érezteti hogy kevessebbe néz téged akkor ne aggódj :)

Egyébként meg segíts magadon... internetről könnyen meglehet tanulni főzni; olvasgasd a híreket hogy lássák tisztában vagy azzal mi megy a világban és sokkal okosabbnak fogsz tűnni mint az aki semmihez nem tud hozzászólni :)


A párom olyan mint a tiéd. Társasagkedvelő, sok a barátja, imád a társaság közepe lenni. Na én pont az ellentetje vagyok, kicsit antiszoc :) Nálunk a 9 év alatt kialakult az hogy ha van kedvem megyek vele, ha nincs kedvem othon maradok és semmi problémánk nincs ebből, megszoktuk hogy teljesen mások vagyunk :))

2014. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Ellentétek vonzzák egymást!

Műveltségen és az ügyességen meg lehet javítani. :)

2014. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nem, fordítva viszont kevésbé elképzelhető. De mivel kevésnek érzed magad mellette, ezért én szakítanék, hiszen nem hordoz a tenyerén, mert akkor elhinnéd, hogy érsz annyit, mint ő. És segítene, hogy pl. elfogadd magad, elmenj pszichológushoz, stb. De ő csak néz.


27n

2014. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ő semmit nem tud az én ezzel kapcsolatos érzéseimről. Nem is azt akarom, hogy ő segítsem. De látom rajta, hogy már látja, milyen kis esetlen vagyok. Nem tesz szemrehányást ha valamit elrontok.
2014. aug. 21. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!