Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szolnátok hozzá, ha a...

Ti mit szolnátok hozzá, ha a fiatok meztelenül lenne otthon?

Figyelt kérdés
Csak ketten élünk a lakásban anyámmal.Szeretném ha meztelenül mászkálhatnék itthon.Nálunk a lakásban nagyon meleg van télen-nyáron.Az nem okoz gondot,ha látjuk egymást úgy,hogy csak nagyon kevés ruha van rajtunk pl.én csak boxerben vagyok,anyám meg tanga-melltartó.Én azt a boxert is szeretném levenni.Nem tudom mit szólna hozzá.Engem nem zavarna,ha ő is meztelen lenne,vagy ha csak én.Hogy kéne ezt kiviteleznem?Ti mit szólnátok,ha ilyen helyzet állna fenn nálatok?Minden normális választ köszönök.Amúgy szokott olyan lenni,amikor megyek fürdeni,akkor meztelenül megyek be,és úgy is jövök ki,de ugye az csak pár másodpercig tart,akkor nem szokott szólni,hogy zavarja.
2014. aug. 23. 20:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
51%
Azt gondolnám, hogy nem tud viselkedni. Még a menyasszonyom előtt sem lennék egész nap meztelen, nem hogy anyám előtt.
2014. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

Azért egy alsonadrág nem annyira melegít, hogy ne lehetne elviselni.


Ha a fiam meztelenül kezdene otthon mászkálni, akkor megkérném, hogy vegyen fel valamit magára.

2014. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
75%
Attól függ mennyi idős vagy.
2014. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon igénytelen vagy. Ha a fiam lennél, akkor nem engedném. Igaz, én sem vagyok otthon melltartóban,tangában.
2014. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
13 leszek októberben.
2014. aug. 23. 21:08
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Én nem örülnék neki. A higiénia miatt jobban örülnék, ha rajtad maradna az a boxer. Ha nincs bidétek vagy nem végzel "alvázmosást" minden egyes "nagy dolog" után, akkor még belegondolni is rossz, hogy így ülsz le egy székre vagy az ülőgarnitúrára.
2014. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%
Részemről inkább bírd ki boxerben, már az sem sok ruha. :)
2014. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
50%
What the f*ck??? O_o
2014. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
28%
Erre nem lehet normális választ adni. Én kiverném a farkadat....szögeskesztyűvel. Remélem nem akarsz anyádtól semmit.
2014. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%
A higiénia miatt én egyedül sem szoktam teljesen meztelenül lenni. Az a pici ruhadarab már semmit nem melegít.
2014. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!